Koty rasowe • Hodowla kotów rasowych

  Hodowla kotów rasowych
  Ze względu na upodobanie do zwierząt i fatalne doświadczenia z pseudohodowacami postanowiliśmy się przyłączyć do hodowców podlegających kontroli zrzeszających ich organizacji a także aktywnie uczestniczyć w akcji rasowy = rodowodowy. Przeto na podstronie Rodowód sporo miejsca poświęciliśmy argumentom przemawiającym przeciw kupowaniu zwierząt od pseudohodowców. Nasza hodowla została zarejestrowana w Polskim Związku Felinologicznym (PZF) oraz Światowej Federacji Hodowców Kotów (WCF).Na początek do hodowli wybraliśmy kota tonkijskiego i devon rex.
  http://www.zoowioska.pl/koty/kot.php
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Hodowla kotów Tonkijskich oraz Devon Rex Rasowy kot.

  Hodowla kotów Tonkijskich oraz Devon Rex Rasowy kot.
  Nasza hodowla kotów rasowych jest zarejestrowana w Polskim Związku Felinologicznym podlegającym pod Światową Organizację Hodowców Kotów.W hodowli mamy wybitnie inteligentne, miłe i towarzyskie koty tonkijskie oraz dowcipne, sprytne jak również szalenie przyjazne koty rasy devon Rex. W dzisiejszych czasach każdy ruchz zakłożeniem intensyfikacji musi mieć swoje ślady w internecie. W związku z tym postanowiliśmy pojawić się w sieci. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny, gdzie przedstawiamy nasze zwierzaki i udzielamy porad związanych z opieką nad nimi. Każdemu miłośnikowi kotów opłaci się do nas zajrzeć, , gdyż publikowane przez nas wskazówki nie dotyczą przecież wyłącznie kotów tonkijskich i devon rex.
  http://www.rasowy-kot.pl.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Miniaturowe koty

  Miniaturowe koty
  Portal dla miłośników kociaków. Ostatnio poruszane tematy na naszym forum to: koty rasowe hodowla. Kot - to być może, najbardziej lubiany pupil domowy w Polsce. Delikatne, słodkie stworzenia, są zawsze gotowe podzielić się przyjaźnią z jego opiekunem, aby odwdzięczyć się za przyjaźń. Wiele osób nie zdaje sobie jednak sprawy że posiadanie kotka to też spore problemy jak reprodukcja, choroby czy zachowanie kociaka. W stanie dzikim kociaki te są wolne i same decydują o swoich dzieciach.
  http://www.koty.i6i.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Hodowle kotów

  Hodowle kotów
  SCHELWOOD*PL to znana hodowla kotów bengalskich. Naszym zwierzakom gwarantujemy warunki, jakie proponują najlepsze hodowle. Koty przebywające w ośrodku cechują się tygrysim wyglądem oraz wyważonym charakterem. Zwracamy szczególną uwagę na stan psychiczny kociąt i ich usposobienie. Na stronie internetowej znajdują się fotografie i opisy konkretnych kotów oraz kotek hodowlanych. Przywołana jest także krótka historia tej rasy. By nabyć lub obejrzeć koty, należy kontaktować się z Ewą Szeligowską.
  http://www.schelwood.hodowca.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam<wróć 0 1 dalej>

Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Filmy w internecie Forum Dyskusyjne Gify Nauka słówek angielskich Pisanie prac Prace magisterskie Imprezy Imprezy dla firm Imprezy integracyjne wielkopolska

Inne
Korepetycje, opracowania lektur online. Korepetycje, opracowania lektur online
Pomoc w pisaniu pracy z bankowości i finansów. Pomoc w pisaniu pracy z bankowości i finansów
Praca doktorska. Praca doktorska
tematu pracy magisterskiej z turystyki. tematu pracy magisterskiej z turystyki
Praca doktorska. Praca doktorska
Profesjonalne pisanie prac magisterskich . Profesjonalne pisanie prac magisterskich


Oprogramowanie UrbiCMS 2007