Blog transportowy • Blog transportowy

  Blog transportowy
  Blog transportowy to zbiór praktycznych porad i wskazówek, które mogą okazać się pomocne przy planowaniu przewozu towarów zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Niektóre z uwag zawartych na blogu bezpieczneladunki.pl, jak chociażby te dotyczące kwestii umowy przewozu mogą wydać się oczywiste, jednak w trakcie podpisywania umowy, przyjmowania towaru do przewozu może okazać się, że w pośpiechu przewoźnik bądź spedytor zapomną o tych najprostszych i najważniejszych zasadach podpisywania umowy w branży transportowej. Przyjmując zlecenie warto zapoznać się z zamieszczonymi w poradniku materiałami i zastosować się do zamieszczonych wskazówek, zwłaszcza, gdy jest się krótko w branży TSL.
  http://bezpieczneladunki.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Aktualności transportowe

  Aktualności transportowe
  Jeśli interesuje Cię wszystko, co jest związane z szeroko pojętą branżą transportową stwórz swój własny blog transportowy. Możesz pisać o transporcie, poradach związanych chociażby ze spedycją. W blogu tslnews.pl możesz zaobserwować, jakie istotne informacje są przekazywane, które z nich cieszą się większym zainteresowaniem, jakich rzeczy nie chciałbyś powielać na swoim blogu. Warto określić cel, jak będzie przyświecał prowadzeniu strony, które może być sposobem na zajęcie wolnego czasu podczas dłużących się jesiennych wieczorów.
  http://tslnews.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Blog o wolnych ładunkach

  Blog o wolnych ładunkach
  Blog to miejsce, w którym autor dzieli się swoimi spostrzeżeniami, myślami, obserwacjami. Blog transportowy może na przykład traktować o transporcie fortepianów, motocykli, czy mebli. Odnośnie mebli to na przykład na wolnefrachty.pl można zamieścić choćby informacje o możliwościach transportu w trakcie przeprowadzki, co bywa nie lada kłopotem, zwłaszcza, gdy ktoś wyprowadza się z jednego na drugi koniec Polski. Obecnie zauważa się tendencje przeprowadzkowe zwłaszcza z Wielkie Brytanii do Polski lub odwrotnie.
  http://wolnefrachty.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Portal o transporcie

  Portal o transporcie
  Jak poruszać się po europejskich drogach? Jakie opłaty czekają przewoźników biorących udział w transporcie międzynarodowym? Szukasz odpowiedzi na takie pytania? Portal transportowy 9godzin.pl z pewnością ułatwi dostęp do takich informacji. Być może autor portalu z chęcią odpowie na wszelkie wątpliwości swoich czytelników. Takiego poradnika transportowego warto szukać, gdyż wychodzi on naprzeciw oczekiwaniom swoich odbiorców. Uaktualnia ważne dla przewoźników i spedytorów dane, zwłaszcza te dotyczące przepisów w krajach europejskich i nie tylko.
  http://9godzin.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam<wróć 0 1 2 dalej>

Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Filmy w internecie Forum Dyskusyjne Gify Nauka słówek angielskich Pisanie prac Prace magisterskie Imprezy Imprezy dla firm Imprezy integracyjne wielkopolska

Inne
butów dla mężczyzn Alvo-Shoes. butów dla mężczyzn Alvo-Shoes
NIBE Pompa Ciepła. NIBE Pompa Ciepła
Pompa Ciepła Gruntowa . Pompa Ciepła Gruntowa
Pompa Ciepła. Pompa Ciepła
Profesjonalne czyszczenie fotowoltaiki. Profesjonalne czyszczenie fotowoltaiki
Pompy ciepła. Pompy ciepła


Oprogramowanie UrbiCMS 2007