Hobby • Degustacja whisky

  Degustacja whisky
  Jesteśmy zarejestrowanym stowarzyszeniem, które kojarzy ludzi z pasją do najwybitniejszych alkoholi jakim jest whiskey. Opisywane stowarzyszenie funkcjonuje już od kilku lat i ma bardzo duże doświadczenie, jak również wiedzę na temat najbardziej znanych trunków. Jeżeli pragniesz wiedzieć więcej, zajrzyj na naszą stronę www.
  http://www.cata.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Teoria i praktyka fotografii

  Teoria i praktyka fotografii
  Fotografia to piękna domena ludzkiego bytu i sztuka. Jeśli jesteś entuzjastą fotografii lub po prostu interesuje Cię w charakterze pasji, to ta strona jest dla Ciebie! Na portalu znajdziesz konkretne porady jak jak robić zdjęcia, informacje o konkursach fotograficznych, słownik pojęć związanych z fotografią, historię fotografii w w formie kalendarium, najistotniejsze zdjęcia świata, recenzje publikacji na temat fotografii i mnóstwo innych kwestii. Zapraszamy również do współtworzenia magazynu TuFotografia, w którym możesz umieścić własne fotografie i przedstawić swoją twórczość. Możesz także wysłać nam własny materiał, który zamieścimy na stronach portalu.
  http://www.tufotografia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • układ słoneczny planet

  układ słoneczny planet
  Dosłownie w świetle współczesnych badań kosmos cały czas skrywa kilka niedostępnych na razie dla człowieka tajemnic. I choćby badaniem wszechświata zajmują się największe ośrodki badawcze takich wysoko rozwiniętych krajów jak choćby Stany Zjednoczone, wciąż wiele teorii opiera się jedynie na domysłach. Z pewnością najlepiej znany jest na dzień dzisiejszy układ słoneczny, czyli wszystkie planety i towarzyszące im satelity, które krążą wokół Słońca. Ten najbliższy świata fragment kosmosu również natomiast cały czas budzi wiele kontrowersji wśród naukowców i równocześnie cały czas pobudza fantazję ludzi, w tym również twórców filmów czy książek science-fiction.
  http://uklad-sloneczny.info/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • uklad sloneczny

  uklad sloneczny
  Nasi przodkowie uważali, że to Ziemia jest centrum wszechświata. Jednakże już odkrycia starożytnych filozofów i astronomów, potwierdzone w późniejszym czasie dowodami, jakie zdobył Mikołaj Kopernik wykazały, że nasza planeta to jedynie część większego układu, którego centrum jest słońce. Układ słoneczny to osiem znanych i gruntownie opisanych planet, wśród których znajdują się ciała niebieskie gazowe oraz skalne. Co więcej część z tych planet ma naturalne satelity, czyli księżyce, które krążą wokół nich. Przy tym w układzie tym znajduje się wielka ilość gwiazd, a oprócz tego innych zjawisk, których obserwacja i opisywanie do na dzień obecny fascynuje wiele osób globalnie.
  http://uklad-sloneczny.info/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Edukacja Warszawa Ekologia Giełda Austria Automaty do gier Autostop Algi Alkohol Aparaty słuchowe

Inne
Barbara Olszanska. Chcesz zobaczyć jak wygląda rzeźba, która wychodzi spod ręki prawdziwego mistrza. Odwiedź stronę Barbara Olszanska .
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.
link. Interesujesz się polskim malarstwem? Chcesz zobaczyć, gdzie ostatnie lata swojego życia spędził Józef Chełmoński - więcej na stronie link ? Zapraszamy.
pisanie prac magisterskich katowice. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy pomoc i pisanie prac magisterskich katowice , wrocław, poznań.
tematy pracy licencjackiej kosmetologia. Świadczymy usługi w zakresie pisania prac. Pomożemy Ci wybrać tematy pracy licencjackiej kosmetologia i napisać prace. Nie czekaj, zapraszamy już teraz.
pliki cookie. Sprawdź bezpłatnie czy Twoja strona wykorzystuje pliki cookie . Zapraszamy


Oprogramowanie UrbiCMS 2007