Zwierzęta domowe • Z Sułaszewskiego lasu

  Z Sułaszewskiego lasu
  Strona o psach rasy Wyżeł niemiecki szorstkowłosy. Jestem z trzeciego pokolenia myśliwym w swojej rodzinie w gminie Margonin Uczęszczałem do Technikum Leśnego w Goraju, a od 01.09.1998 w Związku PZŁ. Z chwila wstąpienia do PZŁ nie wyobrażam sobie polowań beż dobrze ułożonego psa. Moim pierwszym psem był wyżeł niemiecki szorstkowłosy KAMA (bez rodowodu), który dostarczał mi dużo przyjemności i radości z polowań z użytkowym i skutecznym psem i od niej rozpoczęła się moja przygoda z użytkowym psem myśliwskim.
  http://zsulaszewskiegolasu.itl.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
 • Przyrodnicza Platforma Internetowa

  Przyrodnicza Platforma Internetowa
  Platforma Internetowa Zoowioska jest znaczną, wirtualną przestrzenią tworzoną z myślą o miłośnikach kotów, psów, koni, ptaków oraz innych zwierząt, które można hodować w domu albo ogrodzie, więc tym samym też gryzoni pajączków gadów płazów, rybek itd. Naszym celem jest umożliwienie mniej lub bardziej bezpośredniego kontaktu wszystkim miłośnikom przyrody a także zwierząt, wypoczynku na łonie natury, tudzież ... wszystkim tym, którzy doceniają wyjątkowe walory kuchni staropolskiej.
  http://www.zoowioska.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Alkomaty Antykwariat Audiobooki Agencje reklamowe Anonse matrymonialne Aplikacje Mobilne Angielski Wrocław Coaching Edukacja Warszawa

Inne
pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów na zamówienie.
haft komputerowy, haft richelieu. Profesjonalny haft komputerowy, haft richelieu w łodzi.
apteki i przychodnie. Apteki, szpitale, gabinety oraz apteki i przychodnie . Spis szpitali w Polsce.
praca dr. Zajmujemy się pisaniem prac na zamówienie - praca dr , mgr, lic czy inż. nie stanowi dla nas żadnego problemu. Zapraszamy
bruce lee (jun fan lee). Legenda sztuk walk bruce lee (jun fan lee) .
Korepetycje z języka polskiego. Jesteśmy profesjonalnymi korepetytorami, oferujemy: Korepetycje z języka polskiego - Katowice i okolice. Sprawdź naszą oferte.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007