Maszyny, urządzenia • Jonsered

  Jonsered
  Żurawie ogólnego używania są zaszeregowane w grupie drugiej, praca z chwytakiem zwiększa grupę do B3, a żurawie do załadunku drzewa występują w grupie czwartej bądź piątej. HDS urządzenie dźwigowe na podwoziu ciężarówki albo dodatkowo zrobionym podwoziu samojezdnym, stosowane do robót przeładunkowych oraz montażowych. Rozróżnia się żurawie samochodowe o napędzie mechanicznym, elektrycznym i hydraulicznym lecz za zwyczaj napędzane są poprzez silnik spalinowy, używany również do napędu podwozia, gdy pracuje w trybie transportowym. HDS-y dolno rotacyjne to urządzenia błyskawicznie instalowane nie potrzebują zastosowania ponadplanowych ciężkich dźwigów mobilnych.
  http://www.jonsered.biz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Obróbka skrawaniem

  Obróbka skrawaniem
  Gięcie to metoda obróbki obiektów najczęściej metalowych, choć nie jest to regułą. Istnieją cztery typy obróbki skrawaniem: zgrubna, średnio precyzyjna, precyzyjna oraz bardzo dokładna. Najczęściej galwanizacja odnosi się do jednego z zasadniczych zagadnień galwanostegii, czyli praktycznego wykonywania stale graniczących ze sobą cienkich powłok metalowych poprzez osadzanie jednego metalu na drugim.
  http://www.obrobka-skrawaniem.net
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Obróbka na zimno

  Obróbka na zimno
  Konsekwencją obrabiania plastycznego jest sukcesywne rozciąganie się ziaren w kierunku nadanym przez największe wydłużenie materiału. Do bigowania przeważnie używane są listwy dwupunktowe, to znaczy o grubości 0,7 mm. Wykrojniki dodatkowo zaopatrzone są w listwy gumowe, które wystają ponad poziom noży sztancujących lub perforujących a usytuowane są z obu ich stron.
  http://www.obrobka-plastyczna-na-zimno.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Magsy | Magnesy i systemy magnetyczne

  Magsy | Magnesy i systemy magnetyczne
  Oferujemy szeroką i bogatą gamę produktów, które pozwolą spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Tym samym w ofercie naszej firmy znalazły się różnego rodzaju magnesy, w tym magnesy neodymowe, ferrytowe, jak i magnesy drewniane, biurowe czy też magnesy dla punktów złomu. Zarazem możemy Państwu zapewnić płyty magnetyczne, folie magnetyczne, magnetyczne oddzielacze blach oraz separatory. Tworzone przez nas separatory magnetyczne, dostosowujemy do potrzeb naszych klientów, mając na uwadze skuteczną detekcję metali. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, którą zawarliśmy na naszej stronie internetowej, jak i sklepie internetowym firmy Magsy.
  http://www.magsy.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Gry komputerowe Gry konsolowe Gry online Przedszkola Przedszkole tarchomin Psychologia Kondycja Kołobrzeg Kulturystyka i fitness

Inne
pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów na zamówienie.
haft komputerowy, haft richelieu. Profesjonalny haft komputerowy, haft richelieu w łodzi.
apteki i przychodnie. Apteki, szpitale, gabinety oraz apteki i przychodnie . Spis szpitali w Polsce.
praca dr. Zajmujemy się pisaniem prac na zamówienie - praca dr , mgr, lic czy inż. nie stanowi dla nas żadnego problemu. Zapraszamy
bruce lee (jun fan lee). Legenda sztuk walk bruce lee (jun fan lee) .
organizacja urodzin dla dzieci kraków. Profesjonalna organizacja urodzin dla dzieci kraków . Zapraszamy


Oprogramowanie UrbiCMS 2007