Biuro rachunkowe • Biuro rachunkowe Wrocław

  Biuro rachunkowe Wrocław
  AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP
  http://www.afkcob.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Księgowość Warszawa

  Księgowość Warszawa
  Podstawą działalności biura AFT Office stała się szeroko pojęta księgowość. Księgowość w tak prestiżowym mieście jak Warszawa musi być bez zarzutu. W ofercie znajdziemy usługi powiązane z obsługą kadrowo - płacową. Specjalnością firmy jest głównie prowadzenie ksiąg handlowych. Nasi pracownicy to najwyższej klasy specjaliści z doświadczeniem zawodowym.
  http://www.aftoffice.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Biuro rachunkowe Grodzisk Mazowiecki

  Biuro rachunkowe Grodzisk Mazowiecki
  Firma Abak jest biurem rachunkowym ,które świadczy swoje usługi w Grodzisku. Nasi klienci to sektor małych i średnich przedsiębiorstw jak również ludzie prowadzące działalność gospodarczą. Oferujemy pomoc w kwestiach związanych z księgowością, płacami, wyprowadzamy zaległości podatkowe i rozliczamy pity. Pośród innych biur rachunkowych wyróżnia nas ogromna innowacyjność. Prezentujemy Państwa wnioski przed US i różnymi instytucjami podatkowymi.
  http://www.biuroabak.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Biuro Rachunkowe GraĹźyna Domachowska Rokietnica

  Biuro Rachunkowe GraĹźyna Domachowska Rokietnica
  Biuro rachunkowe świadczy pełen wachlarz usług księgowych oraz kadrowych dla małych, średnich i dużych firm, jak również osób prywatnych. Ponadto zajmujemy się usługami w dziedzinie grafologii czyli analizy autentyczności pisma ręcznego i podpisów. Kolejnym segmentem naszej oferty jest pomoc oraz doradztwo przy wypełnianiu wniosków o dotacje Unijne - na rozpoczęcie działalności gospodarczej (efs, fundusz pracy, pfron), na refundację stanowiska pracy dla pracodawców oraz szkoleń (kfs) dla pracodawców oraz pracowników. Serdecznie zapraszamy.
  http://biurodomachowska.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Agencje Promocji Agregaty Agroturystyka Muzyka Odwadniania Organizacja imprez Dostawcy internetu ERP Filmy w internecie

Inne
pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów na zamówienie.
haft komputerowy, haft richelieu. Profesjonalny haft komputerowy, haft richelieu w łodzi.
apteki i przychodnie. Apteki, szpitale, gabinety oraz apteki i przychodnie . Spis szpitali w Polsce.
praca dr. Zajmujemy się pisaniem prac na zamówienie - praca dr , mgr, lic czy inż. nie stanowi dla nas żadnego problemu. Zapraszamy
bruce lee (jun fan lee). Legenda sztuk walk bruce lee (jun fan lee) .
Korepetycje z języka polskiego. Jesteśmy profesjonalnymi korepetytorami, oferujemy: Korepetycje z języka polskiego - Katowice i okolice. Sprawdź naszą oferte.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007