Ubezpieczenia

 • Drugi Filar

  Drugi Filar
  Witryna zawiera informacje dotyczące Otwartych Funduszy Emerytalnych. Dowiemy sie z niej m.in. tego czym jest System Emerytalny w Polsce, co to jest drugi filar. Podaje również rankingi pomagające dokonać <a href="http://www.losowanie-ofe.pl/wybor_ofe/ofe_-_wybor">wyboru Funduszu Emerytalnego</a>. Podaje najważniejsze cechy, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze OFE oraz czy można zmienić fundusz i kiedy najlepiej to zrobić. Informuje w kiedy trzeba się zapisać do OFE, by nie zostać wylosowanym<a href="http://www.ii-filar.pl"></a> przez ZUS.
  http://www.ii-filar.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Wcześniejsze emerytury

  Wcześniejsze emerytury
  Twoja [url=http://www.wczesniejsze-emerytury.pl]praca[/url] jest wykonywana w warunkach szczególnych bądź ma szczególny charakter? Jesteś górnikiem, nauczycielem, działasz twórczo lub artystycznie, opiekujesz się dzieckiem wymagającym stałej opieki? Znajdź informacje jakie profesje mają prawo do wcześniejszej emertytury, po ilu przepracowanych latach i czy takowa emerytura należy się Tobie. Poznaj warunki jakie należy spełniać, by móc ją otrzymać.
  http://www.wczesniejsze-emerytury.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Emerytury dla nauczycieli

  Emerytury dla nauczycieli
  Kiedy nauczyciele mogą przejść na wcześniejszą <a href="http://www.emerytury-nauczycieli.pl/emerytury_bez_wzgledu_na_wiek/zasady_emerytur_bez_wzgledu_na_wiek">emeryturę</a>? To tzw. emerytura bez względu na wiek lub z tytułu wykonywania pracy w szczególnym charakterze. Różnice w warunkach wymaganych do ich przyznania dotyczą m.in. wymiaru czasu pracy nauczycielskiej, konieczności rozwiązania stosunku pracy oraz charakteru ostatniego zatrudnienia.
  http://www.emerytury-nauczycieli.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
AGD.RTV AGD/RTV AUTOMATYKA-Elektronika-UNIPOL Dowcipy Feng shui Film

Inne
Malowanie Poznań. Malowanie Poznań to najlepsza oferta na rynku!
http://www.lewi-polska.pl/. Nowoczesne urządzenia do mycia powierzchni szklanych znajdziesz na stronie http://www.lewi-polska.pl/ .
http://www.reklamalodz.pl/. Promuj się w sieci. wybierz http://www.reklamalodz.pl/ !
Drukarnia Textileprint. Drukarnia Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
http://www.woma-bus.pl. http://www.woma-bus.pl - profesjonalne przewozy Polska-Dania.
http://tomexprzewozy.pl. Profesjonalne przewozy Polska-Dania, Polska-Niemcy sprawdź: http://tomexprzewozy.pl


Oprogramowanie UrbiCMS 2007