Biuro Tłumaczeń • Tłumaczenia polsko rosyjskie Warszawa

  Tłumaczenia polsko rosyjskie Warszawa
  W ofercie jaką ma ceniony tłumacz na rosyjski są różne solidne tłumaczenia rosyjskiego – Warszawa to miasto, gdzie translator wykonuje swoje usługi. Michał Bajorek robi zarówno tłumaczenia pisemnie, jak i również ustne. W Moskwie rozpoczął swoją edukację i tam również skończył 2 pierwsze klasy szkoły podstawowej. Dzięki bogatemu doświadczeniu, uznany tłumacz rosyjsko polski, swoją pracę robi w oparciu o uzyskaną wiedzę, którą zyskał poprzez lata ciężkiej pracy. Na witrynie www warto odnaleźć bliższe informacje.
  http://www.rosyjski-miszka.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Tłumacz angielski

  Tłumacz angielski
  MultiTłumaczenia.pl to uznane biuro tłumaczeń o ogólnopolskim zasięgu działania, wykonujące usługi translatorskie na rzecz podmiotów gospodarczych, instytucji oraz osób prywatnych. Zajmujemy się przekładem wypowiedzi pisanych i mówionych, obejmującym pełne spektrum powiązań między językami. Na tle konkurencji nasze biuro wyróżnia się tym, że usługi świadczymy nie tylko bezpośrednio, ale również przez sieć punktów franczyzowych i firm partnerskich rozlokowanych na terenie całego kraju.
  http://multitlumaczenia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Konferencje tłumaczenia symultaniczne

  Konferencje tłumaczenia symultaniczne
  AKON to specjalista w dziedzinie obsługi technicznej międzynarodowych konferencji. Firma jest jednym z niewielu przedsiębiorstw o takiej specjalizacji. Obsługiwane są także konferencje uwzględniające tłumaczenia symultaniczne. AKON to obsługa techniczna, nagłośnienie i kompleksowe tłumaczenia. Specjalny poradnik podpowie nam, o czym należy pamiętać przy zamawianiu obsługi. Firma ma doświadczenie w obsłudze imprez organizowanych przez ministerstwa i urzędy. Możemy skorzystać z konsultacji pracowników, którzy dokonają nieodpłatnej wyceny.
  http://www.akon.gda.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Tłumacz języka niemieckiego

  Tłumacz języka niemieckiego
  Nasze biuro tłumaczeń realizuje tłumaczenia dla osób prywatnych oraz dla takich klientów jak przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i usługowe, importujące i eksportujące wyroby i usługi, kancelarie adwokackie i notarialne, urzędy miast i gmin, starostwa, towarzystwa ubezpieczeniowe, wydawnictwa i agencje reklamowe.
  http://www.translatpol.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
List Motywacyjny Matematyka Nauka Hiszpania Hobby Hotel SPA Choroby skóry Ciąża Cukrzyca

Inne
http://www.lewi-polska.pl/. Nowoczesne urządzenia do mycia powierzchni szklanych znajdziesz na stronie http://www.lewi-polska.pl/ .
http://www.reklamalodz.pl/. Promuj się w sieci. wybierz http://www.reklamalodz.pl/ !
Drukarnia Textileprint. Drukarnia Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Busy do Danii. Profesjonalne przewozy z busami: Busy do Danii - WOMA BUS


Oprogramowanie UrbiCMS 2007