Biuro Tłumaczeń • Internetowe Biuro Tłumaczeń- MIW

  Internetowe Biuro Tłumaczeń- MIW
  Proponujemy usługi naszego biura tłumaczeń z dowolnego i na każdy język całego świata, również przekłady pisemne techniczne, farmaceutyczne, z terminologią prawniczą, jak i symultaniczne. Oferujemy najatrakcyjniejsze opłaty za przekłady przysięgłe dokumentów szablonowych, jakimi są tłumaczenia samochodowe. Na obszarze Stolicy odbieramy i przywozimy dokumenty do siedziby firmy, w przypadku gdy ilość stronic przeliczeniowych przekracza 10, tymczasem w Wesołej odbieramy i odwozimy dokumenty bez ograniczeń ilościowych. Współdziałamy z tłumaczami z całej Polski, więc jesteśmy w stanie sporządzić tłumaczenia w dowolnym mieście oraz w krótkim czasie.
  http://www.tlumaczenia-miw.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
 • Włoski - tłumaczenia techniczne dla firm

  Włoski - tłumaczenia techniczne dla firm
  mgr Henryk Machnik - tłumacz techniczny wpisany do rejestru NOT, od 1990 roku wykonuje profesjonalne tłumaczenia techniczne w języku włoskim dla firm. Preferuje tłumaczenia specjalistyczne o bardzo dużym stopniu trudności, takie jak sprawozdania z prób materiałowych, normy i instrukcje obsługi maszyn oraz urządzeń. Specjalizuje się w tłumaczeniach ustnych podczas negocjacji handlowych oraz w czasie szkoleń technicznych przy odbiorach maszyn i linii produkcyjnych. Tłumaczenia ustne wykonuje na terenie Górnego i Dolnego Śląska oraz Małopolski a także bardzo często we Włoszech. Jest to bardzo rzetelny tłumacz, który zawsze jest zawsze lojalny wobec klienta, który powierzył mu tłumaczenie. Wystawia faktury VAT.
  http://www.polacco.traduzioni.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Tłumacz języka czeskiego

  Tłumacz języka czeskiego
  Biuro Tłumaczeń Języka Czeskiego Ankeo powstało z myślą o firmach i instytucjach współpracujących z partnerami zza południowej granicy. Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie tłumaczenia dokumentów, umów, korespondencji itp. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne z wielu dziedzin. Nasza oferta obejmuje: tłumaczenia techniczne, tłumaczenia ofert handlowych, umów, kontraktów, tłumaczenia stron internetowych i programów komputerowych, tłumaczenia katalogów reklamowych, dokumentacji medycznej, literatury. Zapraszamy.
  http://ankeo.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Integracje Katolicyzm Literatura Darmowe katalogi Darmowe ogłoszenia Darmowe promocyjne katalogi Kursy ADR Kursy i szkolenia List Motywacyjny

Inne
pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów na zamówienie.
haft komputerowy, haft richelieu. Profesjonalny haft komputerowy, haft richelieu w łodzi.
Pisanie za Grosze. Korepetytorzy Pisanie za Grosze pomogą Ci w Twojej pracy dyplomowej.
apteki i przychodnie. Apteki, szpitale, gabinety oraz apteki i przychodnie . Spis szpitali w Polsce.
praca dr. Zajmujemy się pisaniem prac na zamówienie - praca dr , mgr, lic czy inż. nie stanowi dla nas żadnego problemu. Zapraszamy
bruce lee (jun fan lee). Legenda sztuk walk bruce lee (jun fan lee) .


Oprogramowanie UrbiCMS 2007