Biuro Tłumaczeń • Internetowe Biuro Tłumaczeń- MIW

  Internetowe Biuro Tłumaczeń- MIW
  Proponujemy usługi naszego biura tłumaczeń z dowolnego i na każdy język całego świata, również przekłady pisemne techniczne, farmaceutyczne, z terminologią prawniczą, jak i symultaniczne. Oferujemy najatrakcyjniejsze opłaty za przekłady przysięgłe dokumentów szablonowych, jakimi są tłumaczenia samochodowe. Na obszarze Stolicy odbieramy i przywozimy dokumenty do siedziby firmy, w przypadku gdy ilość stronic przeliczeniowych przekracza 10, tymczasem w Wesołej odbieramy i odwozimy dokumenty bez ograniczeń ilościowych. Współdziałamy z tłumaczami z całej Polski, więc jesteśmy w stanie sporządzić tłumaczenia w dowolnym mieście oraz w krótkim czasie.
  http://www.tlumaczenia-miw.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
 • Włoski - tłumaczenia techniczne dla firm

  Włoski - tłumaczenia techniczne dla firm
  mgr Henryk Machnik - tłumacz techniczny wpisany do rejestru NOT, od 1990 roku wykonuje profesjonalne tłumaczenia techniczne w języku włoskim dla firm. Preferuje tłumaczenia specjalistyczne o bardzo dużym stopniu trudności, takie jak sprawozdania z prób materiałowych, normy i instrukcje obsługi maszyn oraz urządzeń. Specjalizuje się w tłumaczeniach ustnych podczas negocjacji handlowych oraz w czasie szkoleń technicznych przy odbiorach maszyn i linii produkcyjnych. Tłumaczenia ustne wykonuje na terenie Górnego i Dolnego Śląska oraz Małopolski a także bardzo często we Włoszech. Jest to bardzo rzetelny tłumacz, który zawsze jest zawsze lojalny wobec klienta, który powierzył mu tłumaczenie. Wystawia faktury VAT.
  http://www.polacco.traduzioni.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Tłumacz języka czeskiego

  Tłumacz języka czeskiego
  Biuro Tłumaczeń Języka Czeskiego Ankeo powstało z myślą o firmach i instytucjach współpracujących z partnerami zza południowej granicy. Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie tłumaczenia dokumentów, umów, korespondencji itp. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne z wielu dziedzin. Nasza oferta obejmuje: tłumaczenia techniczne, tłumaczenia ofert handlowych, umów, kontraktów, tłumaczenia stron internetowych i programów komputerowych, tłumaczenia katalogów reklamowych, dokumentacji medycznej, literatury. Zapraszamy.
  http://ankeo.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Agencje Promocji Agregaty Agroturystyka Muzyka Odwadniania Organizacja imprez Dostawcy internetu ERP Filmy w internecie

Inne
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
pompa ciepła łódź. Zajmujemy się urządzeniami do ogrzewania i klimatyzacji domów i mieszkań. Udzielimy porad i pomożemy dokonać właściwego wyboru pompa ciepła łódź . Serdecznie zapraszamy
Optimex - okulista. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Optimex - okulista w Białymstoku.
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.
praca magisterska politologia. Interesują Cię systemy polityczne czy też życie politycznych elit w kraju. A może dążysz do tego aby zostać politykiem? Przed Tobą długa droga. Pierwszym jej etapem jest praca magisterska politologia . Dalej pójdzie z górki:)
fotograf łódź. Szukasz fotografa na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, a może studia fotograficznego w łodzi? Zobacz:fotograf łódź . Zapraszamy.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007