Organizacja imprez • Organizacja konferencji

  Organizacja konferencji
  W ofercie reklamowanej firmy Essentiel zamieszczona jest organizacja konferencji, a także wszelkich podobnego typu wydarzeń dla firm. Zapewniamy scenariusze spotkań dopracowane w najmniejszych szczegółach, a także niewygórowane stawki za usługi. Zapraszamy.
  http://www.essentiel.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Platinum Events - motoryzacyjne imprezy integracyjne

  Platinum Events - motoryzacyjne imprezy integracyjne
  Platinum Events organizuje ekstremalne imprezy integracyjne dla firm i osób prywatnych. Wyróżnikiem oferty jest specjalizacja w sportach samochodowych. Imprezy rajdowe, wyścigowe oraz terenowe są organizowane z udziałem doświadczonych i utytułowanych kierowców rajdowych, co gwarantuje ekstremalne wrażenia i niesamowitą zabawę. Firma organizuje również wszelkie innego rodzaju eventy marketingowe, dzięki którym każda promująca się firma z pewnością zostanie zauważona i zapamiętana przez widzów.
  http://www.platinum-events.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Drewniane domki handlowe, kioski

  Drewniane domki handlowe, kioski
  Wynajem-drewniane stragany i domki handlowe-wystawiennicze. Pomagamy organizatorom imprez, jarmarków, targów,dni miast. Działa wypożyczalnia-wynajmujemy, dostarczamy i montujemy budki, stoiska i kramy we wskazanym miejscu. Proponujemy także ciekawych wystawców na imprezy plenerowe. Po imprezie wszystko demontujemy i wywozimy. Nasze słowa kluczowe to: kiermasze,domki,wypożyczanie, stoiska,wynajem,stragany,drewniane, kramy,namioty handlowe,zabudowa,jarmarki,handlowe, targowe,kioski,jarmark,darmowe,dożynki, wypożyczalnia,imprezy,pożyczanie,dni miast, wynajmowanie,targi,festyny,plenerowe,
  http://ekojarmarki.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Imprezy integracyjne - Nałęczów

  Imprezy integracyjne - Nałęczów
  Libertas ATV - Zajmujemy się realizacją imprez firmowych, które są niepowtarzalne - bo skonstruowane w odpowiedzi na indywidualne zapotrzebowania. Organizując imprezy integracyjne pomagamy w scalaniu grupy pracowniczej. Imprezy integracyjne to doskonały sposób na to, by zespół pracowników przestał być zbieraniną zupełnie obcych dla siebie ludzi. Zgrana grupa pracuje sprawniej i wydajniej, a powierzone jej zadania wykonuje dokładniej. Siedziba firmy mieści się w Nałęczowie położonym niedaleko Lublina.
  http://libertas-atv.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
!!! praca zarabianie ,nagłośnienie koncertĂłw Poznań - Religie, wierzenia Biżuteria Blogi o sztuce DJ na wesele

Inne
drukowanie flag. W naszej ofercie znajdą Państwo drukowanie flag , tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
okulista, optyk Białystok. Profesjonalny okulista, optyk Białystok z wieloletnią praktyką zaprasza do skorzystania z najlepszych usług w mieście.
Diamond Expert. Najpiękniejsze obrączki tylko w Diamond Expert .
Malowanie Poznań. Malowanie Poznań to najlepsza oferta na rynku!
http://www.lewi-polska.pl/. Nowoczesne urządzenia do mycia powierzchni szklanych znajdziesz na stronie http://www.lewi-polska.pl/ .
http://www.reklamalodz.pl/. Promuj się w sieci. wybierz http://www.reklamalodz.pl/ !


Oprogramowanie UrbiCMS 2007