Organizacja imprez • blog o eventach

  blog o eventach
  Blog o organizacji różnego rodzaju eventów, imprez sportowych, koncertów, prezentacji. Można na nim znaleĽć informacje o problemach z jakimi spotykaj± się organizatorzy imprez. Nowinki techniczne, fachowe porady oraz prezentacje najciekawszych rozwi±zań eventowych sprawia, że wróc± Państwo na blog w krótkim czasie. Na blogu można znaleĽć przykładowe zdjęcia i opisy. Blog pomoże również Państwu unikn±ć wielu błędów, które mog± być mniej lub bardziej przykre w swoich skutkach.
  http://eventcreations.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Imprezy integracyjne Wielkopolska

  Imprezy integracyjne Wielkopolska
  PGE - zapewnienie spektrum idei tudzież pomysłów. Organizujemy eventy, imprezy firmowe i szkolenia o jak najlepszej jako¶ci tak, aby były powodem satysfakcji dla ich klientów. Koordynujemy imprezy firmowe, eventy i szkolenia o jak najlepszej jako¶ci tak, aby były Ľródłem satysfakcji dla ich uczestników. Jeste¶my kadr± osób z różnym do¶wiadczeniem i zasobem wiedzy, co zapewnia Państwu oryginalno¶ć każdego realizowanego przez nasz± firmę zlecenia. Oryginalno¶ć jakiegokolwiek organizowanego przez PGE ¶wiadczenia, gwarantuje zespół pracowników z różnym do¶wiadczeniem i zasobem wiedzy. Przykłady ¶wiadczeń jakie oferujemy to m.in. integracyjne gry terenowe, gry hotelowe czy programy indoor.
  http://www.pge.org.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Dj wodzirej na wesele i poprawiny

  Dj wodzirej na wesele i poprawiny
  Już od kilku lat oferuję Wam poniższe usługi: dj wodzirej na uroczystości weselne, dj na integracyjne imprezy zakładowe, nagłośnienie imprez, festynów i występów także innych wydarzeń. Nowością w ofercie przedsiębiorstwa są ozdoby sal ślubnych oświetleniem oraz możność wynajmu rzutników, ekranów, mikrofonow, kolumn i pozostałego sprzętu multimedialnego. Obszar działalności to między innymi Małopolska i sąsiedztwo, ale nie ma problemu z dojechaniem do Śląska i otoczenia.
  http://musicserwis.com
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Wyjazdy integracyjne

  Wyjazdy integracyjne
  Integracja pracowników to przepis na sukces korporacji. Dobrze dogadujący się razem pracownicy więcej mogą razem zdziałać, niemniej jednak gdzie jak mają się oni zintegrować? Naprzeciwko wychodzi wiele możliwości, m.in.: imprezy firmowe, imprezy integracyjne, wyjazdy integracyjne, konferencje, festiwale. Zobacz jak kilka możesz uzyskać integrując indywidualnych pracowników. Zapraszamy na www.imprezy-firmowe.info.pl. Wejdź i zobacz jak zoorganizować niezapomniany wyjazd integracyjny dla swojej firmy, na naszej stronie znajdziesz porady fachowców.
  http://imprezy-firmowe.info.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
List Motywacyjny Matematyka Nauka Hiszpania Hobby Hotel SPA Choroby skóry Ci±ża Cukrzyca

Inne
http://www.lewi-polska.pl/. Nowoczesne urz±dzenia do mycia powierzchni szklanych znajdziesz na stronie http://www.lewi-polska.pl/ .
http://www.reklamalodz.pl/. Promuj się w sieci. wybierz http://www.reklamalodz.pl/ !
Drukarnia Textileprint. Drukarnia Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Busy do Danii. Profesjonalne przewozy z busami: Busy do Danii - WOMA BUS


Oprogramowanie UrbiCMS 2007