Szkolenia • Szkolenia z zamówień publicznych

  Szkolenia z zamówień publicznych
  Polskie Centrum Edukacji organizuje kursy z dziedziny finansów. Kursy prowadzą kompetentni trenerzy, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz świetną znajomością branży. Ośrodek zaprasza na szkolenia z zamówień publicznych oraz z dyscypliny finansów. Firma trudni się doradztwem w zakresie dyscypliny finansów publicznych. Centrum organizuje wykłady otwarte na terenie takich miast, jak np. Jurata, Warszawa. Detale na temat oferty zamieszczono na witrynie internetowej.
  http://www.pce.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkoła jazdy Olsztyn

  Szkoła jazdy Olsztyn
  Funkcjonująca na obszarze Olsztyna szkoła nauki jazdy Campus to dobry wybór dla wszystkich, którym zależy na błyskawicznym uzyskaniu upragnionego dokumentu. Świadczy o tym przyznana w 2010 roku nagroda w kategorii „Zdawalność”. Mający wieloletnie doświadczenie, kompetentni specjaliści oferują zajęcia w pojazdach Fiat Punto III i Fiat Grande Punto. Kursantom oddaje się do dyspozycji profesjonalny plac manewrowy, a także dobrze wyposażoną salę wykładową. Wszyscy otrzymują bezpłatne materiały szkoleniowe.
  http://www.campus.olsztyn.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Nauka pływania Bielsko

  Nauka pływania Bielsko
  Jedną z podstawowych umiejętności jaką powinniśmy posiadać w czasie swojego rozwoju jest umiejętność poruszania się w środowisku wodnym. Umiejętność ta pozwala bowiem w sposób bezpieczny podejmować działania rekreacyjne w czasie wolnym. Pływanie ma wiele zalet między innymi pomaga dotlenić i uodpornić nasz organizm, zwiększa wytrzymałość, usprawnia także krążenie, pracę serca i płuc. Dlatego już dziś warto pomyśleć nad zdrowiem swoich dzieci i zapisać ich na naukę pływania w Skoczowie. Zapraszamy.
  http://humansport.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kurs Rysunku Warszawa

  Kurs Rysunku Warszawa
  Roczny kurs rysunku i malarstwa przeznaczony jest dla osób zdających egzamin wstępny na Wydział Architektury. Program obejmuje wszystkie zagadnienia rysunkowe i projektowe spotykane na egzaminach wstępnych przez ostatnie 20 lat. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapisy na aktualnie trwający cykl nauki.
  http://rysunek.net
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Integracje Katolicyzm Literatura Darmowe katalogi Darmowe ogłoszenia Darmowe promocyjne katalogi Kursy ADR Kursy i szkolenia List Motywacyjny

Inne
http://www.animatorka-urodziny.com/. Szukasz rozrywki dla dziecka na urodziny? http://www.animatorka-urodziny.com/ zapewni moc atrakcji!
temat pracy licencjackiej administracja. Jaki będzie najlepszy temat pracy licencjackiej administracja . Czy powinien być popularny, a tym samym praca łatwiejsza czy może bardziej ambitny? Odwiedź naszą stronę a pomożemy wybrać ci najlepszy temat.
pisania prac magisterskich rzeszów. Świadczymy usługi z zakresu pisania prac magisterskich rzeszów , łódź, poznań. Pomagamy studentom z najdalszych zakątków kraju.
Barbara Olszanska. Chcesz zobaczyć jak wygląda rzeźba, która wychodzi spod ręki prawdziwego mistrza. Odwiedź stronę Barbara Olszanska .
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.
link. Interesujesz się polskim malarstwem? Chcesz zobaczyć, gdzie ostatnie lata swojego życia spędził Józef Chełmoński - więcej na stronie link ? Zapraszamy.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007