Motoryzacja • Fleet - wszystko o zarządzaniu flotą

  Fleet - wszystko o zarządzaniu flotą
  Miesięcznik Fleet - miesięcznik i portal dla osób związanych z rynkiem flotowym. Strategiczny magazyn i i portal o zarządzaniu flotą samochodową, bezpieczeństwie jazdy samochodem, paliwie i kartach paliwowych i funkcjonowaniu pojazdu w przedsiębiorstwie. Skierowany do fleet managerów oraz usługodawców i firm flotowych i z sektora motoryzacyjnego. Fleet to także projekt informacyjno-edukacyjny Fleet Meetings, którego celem jest gromadzenie i dystrybucję wiedzy o najlepszych praktykach zarządzania flotą samochodową, organizacja szkoleń i konferencji flotowych oraz wsparcie menadżerów w podejmowaniu najlepszych decyzji.
  http://fleet.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Filtry samochodowe

  Filtry samochodowe
  Prezentujemy witrynę internetową dotyczącą przede wszystkim filtrów wykorzystywanych w autach i olejów silnikowych. Dowiesz się tu między innymi jaką funkcję w twoim samochodzie sprawują filtry paliwa, oleju, przeciwpyłkowe i powietrza.
  http://www.filterki24.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Prawo jazdy Sosnowiec

  Prawo jazdy Sosnowiec
  Ośrodek szkolenia kierowców Turbo zaprasza! Zapewniamy miłą i bezstresową naukę; gwarantujemy anielską cierpliwość. U nas nauczysz się jeździć i jak zdać egzamin. Tylko poprawna technika jazdy oraz swobodne wykonywanie manewrów gwarantuje, że egzamin państwowy będzie dla Ciebie tylko formalnością, formą potwierdzenia Twoich umiejętności. Szkolenie odbywa się samochodami Fiat Grande Punto z klimatyzacją, sala wykładowa jest wyposażona we wszystkie niezbędne pomoce dydaktyczne, które gwarantują osiągniecie założonych celów szkolenia, wyrobienia prawidłowych poglądów
  http://turbo.sosnowiec.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Film Filmy Online - mFilmy.com Fora muzyczne Bramki SMS Business Intelligence CRM Język francuski Kolorowanki Książki

Inne
http://www.lewi-polska.pl/. Sklep http://www.lewi-polska.pl/ oferuje profesjonalny sprzęt do mycia okien.
druk na tkaninie Textileprint. Profesjonalny druk na tkaninie Textileprint . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
rzeźba, malarstwo, lalkarstwo Olszanska. rzeźba, malarstwo, lalkarstwo Olszanska zapraszamy
wzór pracy inżynierskiej. Piszesz pracę dyplomową, szukasz przykładów, przydałby się jakiś wzór pracy inżynierskiej . Szkoda czasu! Skontaktuj się z nami, wyjdziesz na tym lepiej!
polityka prywatności cookies. Czy musisz zamieścić na stronie komunikat dot. polityka prywatności cookies . Sprawdź to ZA DARMO!
praca licencjacka polonistyka. Chcesz szybko uzyskać dyplom, ale nad głową wisi widmo pracy dyplomowej. Skontaktuj się z nami, a Twoja praca licencjacka polonistyka będzie napisana na bdb.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007