Motoryzacja • Dakar 2014

  Dakar 2014
  Robert Jan Szustkowski, dla przyjaciół „Robin”. Młody człowiek, kierowca rajdowy, który z powodzeniem realizuje się w przedsięwzięciach biznesowych, skutecznie wspierając rodzinną firmę. Od najmłodszych lat fascynowały go samochody. Gdy był dwulatkiem, dostał od ojca katalog z samochodami. Ku zaskoczeniu rodziców błyskawicznie nauczył się rozpoznawać wszystkie marki . Jako nastolatek próbował swoich sił na motocyklu, na kursach rajdowych w Finlandii i Norwegii. Nigdy nie pociągała go mechanika, zawsze zdecydowanie wolał być kierowcą.
  http://www.robinszustkowski.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Przeglądy i diagnostyka samochodowa - Autocentrum Piotrowski

  Przeglądy i diagnostyka samochodowa - Autocentrum Piotrowski
  Nasza firma to nowoczesny zakład, który prowadzi naprawy samochodów osobowych wszystkich marek oraz ciężarowych do 3,5 tony. Zatrudniamy profesjonalny zespół fachowców. Oferujemy pełny zakres usług, a w tym: mechanikę pojazdów, diagnostykę i naprawy elektroniki samochodowej, blacharstwo i lakiernictwo, obsługę flot samochodowych Klienta (w tym obsługę "door to door"), przeglądy samochodów przed zakupem, naprawy klimatyzacji, całodobową pomoc drogową, serwis kół i ogumienia, wymianę i przechowywanie opon. Na czas naprawy dajemy samochody zastępcze. Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych.
  http://autocentrumpiotrowski.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Osram żarówki samochodowe

  Osram żarówki samochodowe
  Oferujemy postępowe żarówki do samochodów o wysokim kanonie wydajności - NIGHT BREAKER® PLUS! Przedstawiamy kilka podstawowych zalet: •do 90% więcej światła na drodze dla lepszej widoczności i dłuższego czasu na dobrą reakcję • światło bielsze nawet o 10% • do 35m większy zasięg wiązki światła dla bardziej komfortowej i mniej męczącej jazdy • Okres użytkowania dłuższy o 50% • Atrakcyjny wygląd z błękitną powłoką pierścieniową oraz srebrną główką.
  http://www.35m.pl/13/Maksimum bezpieczeństwa/Bezpieczeństwo na drodze/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Modlin parking

  Modlin parking
  Dla nowych klientów oferowany jest rabat w wysokości 10% od kwoty za pobyt samochodu na parkingu. Parking jest otwarty 24h/ dobę przez 365 dni w roku. Lotnisko będzie miało możliwość obsługi lotów 24h/ dobę! Opłata za przechowanie samochodu zawiera także transport na lotnisko oraz odbiór po podróży. Oferujemy Państwu konkurencyjną ofertę cenową na wynajem miejsca parkingowego w pobliżu lotniska w Modlinie, wraz z gwarancją bezpieczeństwa. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług parkingowych.
  http://e-parkinglotniskomodlin.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Filmy w internecie Forum Dyskusyjne Gify Nauka słówek angielskich Pisanie prac Prace magisterskie Imprezy Imprezy dla firm Imprezy integracyjne wielkopolska

Inne
gabinety medyczne. Spis szpitali, aptek, gabinety medyczne .
pisanie programów c++. Programowanie na zamówienie i pisanie programów c++ .
drukowanie na płótnie Textileprint. Profesjonalne drukowanie na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Pisanie Prac Licencjackich i Magisterskich. Pisanie Prac Licencjackich i Magisterskich . Sprawdź
prezentacja maturalna z polskiego. Chcesz aby twoja prezentacja maturalna z polskiego była perfekcyjna pod względem merytorycznym i poprawna stylistycznie? Napisz do nas, oferujemy prace na najwyższym poziomie.
lee biografia. Legenda bruce lee, chyba każdy zna filmy z małym smokiem, warto poczytać lee biografia .


Oprogramowanie UrbiCMS 2007