Motoryzacja • Test Hyundai i20 active

  Test Hyundai i20 active
  Hyundai i20 został wprowadzony do większości WORD-ów jako auto egzaminacyjne, bardzo mądre posunięcie. Robimy test Hyundai i20 active GDI turbo 100 manual ponieważ w ślad za WORD-ami poszły szkoły jazdy.adept woli szkolić się na samochodzie na którym będzie zdawał egzamin, w ten sposób producent zapewnił sobie zbyt kilkuset aut. Jednak pewne jest że spory odsetek młodych kierowców kupi auto na którym zdawało egzamin i szkoliło się.
  http://bezpiecznapodroz.org/test-hyundai-i20-active-gdi-turbo-100-manual
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Test Hyundai i40

  Test Hyundai i40
  Zaczynamy test hyundai i40 1.7 CRDI 7DCT kombi. Koreańczycy prą do przodu na wszystkich frontach, nie tylko giganci jak Hyundai/Kia ale nawet malutki Ssangyong. Niezawodność aut przestała być domeną Japończyków, teraz to Kia i Hyundai liderują w długości gwarancji nawet do 7 lat. W Polsce od lat koreańskie produkty cieszą się dobrą opinią dlatego z roku na rok wzrasta sprzedaż także Hyundaia. Wzrasta i to szybciej jak przyrost rynku tak więc Koreańczycy spychają konkurencję
  http://bezpiecznapodroz.org/test-hyundai-i40-1-7-crdi-7dct-kombi
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Test Mazda 6

  Test Mazda 6
  Mazda zawsze chadzała własnymi ścieżkami, model 6 był kolejnym krokiem w nieznane po latach uśpienia. Technologia SkyActiv wywraca do góry nogami spojrzenie na problematykę emisji zanieczyszczeń w kontekście pojemności. Kiedy wszyscy idą drogą downsizingu Mazda zwiększa pojemność i nie stosuje turbo w silnikach benzynowych. Kiedyś wybierając pomysł Wankla do budowy silników zaliczyła wpadkę, potem był obieg Millera którym przetarła szlaki do zmniejszenia emisji NOx. Technologia SkyActive to duży stopień sprężania w silniku benzynowym i niski w dieslu, w obu przypadkach pierwotnie był 14,5:1.
  http://bezpiecznapodroz.org/test-mazda-6-25-192km
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Volvo S60 D5

  Volvo S60 D5
  Volvo od kiedy zostało przejęte przez chińczyków dzieje się tam coraz lepiej, jak widać amerykańskie rządy nie sprawdziły się i zbawienne było porzucenie przez Forda będącego właścicielem Volvo przed chińczykami z Geely. Kluczem do sukcesu okazało się dokapitalizowanie firmy i pozostawienie wolnej ręki szwedzkim inżynierom by mogli wreszcie się wykazać. Jednym z przełomów było postawienie na silniki 4 cylindrowe, a jak pamiętamy amerykanie zaczęli wkładać ośmiocylindrówki z natury paliwożerne.
  http://bezpiecznapodroz.org/volvo-s60-d5
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
List Motywacyjny Matematyka Nauka Hiszpania Hobby Hotel SPA Choroby skóry Ci±ża Cukrzyca

Inne
Tematy prac licencjackich transport. Tematy prac licencjackich transport , logistyka czy informatyka s± zazwyczaj banalne i wtórne. Napisz do nas - pomożemy wybrać ci oryginalny temat i stworzyć super pracę.
plik cookie. Informacje dot. zmian prawa telekomunikacyjnego, plik cookie , polityka prywatno¶ci. Zapraszamy
Laboratorium - weterynaryjne. Profesjonalne usługi weterynaryjne zarówno dla hodowców zwierz±t jak i zwykłych miło¶ników zwierz±t domowych. Laboratorium - weterynaryjne zaprasza
http://www.animatorka-urodziny.com/. Szukasz rozrywki dla dziecka na urodziny? http://www.animatorka-urodziny.com/ zapewni moc atrakcji!
temat pracy licencjackiej administracja. Jaki będzie najlepszy temat pracy licencjackiej administracja . Czy powinien być popularny, a tym samym praca łatwiejsza czy może bardziej ambitny? OdwiedĽ nasz± stronę a pomożemy wybrać ci najlepszy temat.
pisania prac magisterskich rzeszów. ¦wiadczymy usługi z zakresu pisania prac magisterskich rzeszów , łódĽ, poznań. Pomagamy studentom z najdalszych zak±tków kraju.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007