Transport międzynarodowy • Busy Holandia

  Busy Holandia
  Euro Car jest firmą transportową z wieloletnim doświadczeniem w realizacji przewozów zagranicznych. Posiadamy komfortowe busy marki Mercedes Sprinter. Podstawowym kierunkiem naszych podróży jest Holandia. Kursujemy także na odcinku Polska-Niemcy-Polska. Naszą specjalnością są przewozy pasażerskie. Zajmujemy się też dostarczaniem korespondencji oraz wszelkiego rodzaju przesyłek. Naszym klientom gwarantujemy ubezpieczenie podczas podróży. Zespół naszej firmy tworzą starannie wyselekcjonowani, zaufani kierowcy.
  http://www.eurocar.travel.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Przewozy do Anglii

  Przewozy do Anglii
  Specjalizacją naszej spółki jest rzetelny transport do Anglii. Nasze busy do Anglii zapewniają komfortowy przejazd. Kierowcy posiadają sporą praktykę, przez co ma się gwarancję, iż dojedzie się całkiem bezpiecznie pod dany adres. Świadczymy przewozy Polska-Anglia z większości województw umiejscowionych na terytorium naszego kraju. Polecamy poza tym niewygórowane ceny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą i dogodnymi terminami podróży. Dokładniejsze konieczne informacje, które z pewnością będą przydatne, znajdują się na witrynie online.
  http://www.przewozy-do-anglii.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Busy do Holandii

  Busy do Holandii
  Firma MAGNUM, której założycielem jest Piotr Załuski jest specjalistą w przewozach osób, zarówno indywidualnych, jak i grupowych. Świadczy usługi nie tylko na obszarze kraju, lecz także za granicą. Z polecanym przedsiębiorstwem pojedziecie na przykład do Niemiec bądź Holandii. Dysponując taborem skrupulatnie sprawdzanych pojazdów, jest w stanie zapewnić całkowitą wygodę oraz bezpieczeństwo. Wśród aut znajduje się bus marki Mercedes Sprinter, który ma nawigację, rozkładane fotele, odtwarzacz DVD.
  http://www.holandia-busy.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Przewóz osób

  Przewóz osób
  Firma przewozowa Happy Travel oferuje współpracę w ramach transportu krajowego i zagranicznego. Naszą specjalnością jest niezawodny przewóz osób. Kładziemy duży nacisk na komfort podróży oraz bezpieczeństwo naszych pasażerów. Długoletnie doświadczenie oraz kompetentna kadra pracowników to nasze mocne strony. Realizujemy usługi na najlepszym poziomie. Swoją ofertę kierujemy zwłaszcza do grup zorganizowanych. Mamy uprawnienia niezbędne do wykonywania naszego zawodu. Zapewniamy udaną współpracę oraz korzystne ceny.
  http://www.przewoz-osobowy.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Filmy w internecie Forum Dyskusyjne Gify Nauka słówek angielskich Pisanie prac Prace magisterskie Imprezy Imprezy dla firm Imprezy integracyjne wielkopolska

Inne
Praca Magisterska Pisanie. Praca Magisterska Pisanie to oferta dla Ciebie.
Busy do Danii. Profesjonalne przewozy z busami: Busy do Danii - WOMA BUS


Oprogramowanie UrbiCMS 2007