Usługi ogólnie • Wynajem busów Kraków

  Wynajem busów Kraków
  Rekomendowana firma świadczy profesjonalne usługi transportowe. Wynajem busów jest możliwy w wielu miastach naszego kraju, jednym z nich jest Kraków. W zakres usług firmy wchodzi transport, na przykład na dworce. Ofertę transportu np. na imprezy integracyjne, Busy4U kieruje do firm. Specjalnością firmy jest obsługa zarówno ślubów, jak i festynów. Ważne miejsce w ofercie zajmują wycieczki objazdowe po kraju. Poza busami, dzięki tej firmie możemy również wynająć ekskluzywną limuzynę. Flota firmy jest reprezentowana przez uznane marki, na czele z Mercedesem.
  http://www.busy4u.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe
  Podstawowym obszarem działalności przedstawianej firmy jest organizacja różnego typu eventów. Naszą specjalnością są imprezy firmowe organizowane na najwyższym poziomie. Polecane imprezy to świetna propozycja dla nowoczesnych przedsiębiorstw. Plan imprez dla firm zależy od Państwa pomysłów, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Wyróżnia nas fachowa i kompleksowa jakość usług. Zapewniamy pełen profesjonalizm, pomysłowość i niezapomniane przeżycia. Serdecznie zapraszamy!
  http://www.argentum-event.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Dj na wesele Warszawa

  Dj na wesele Warszawa
  Rekomendowana strona przedstawia ofertę pracującego na obszarze stolicy oraz pobliskich miejscowości DJ-a Arniego. Może pochwalić się ponad dwudziestoletnią praktyką w prowadzeniu eventów. Należą do nich: zabawy firmowe, pląsy klubowe czy bale studniówkowe. Gra ponadto na weselach , jak również wspiera młode pary w ich wszechstronnym zaplanowaniu, także od strony technicznej. Jest w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu może zapewnić pełne zadowolenie zleceniodawców. Ze świadczeń DJ-a Arniego skorzystali między innymi: Statoil, Wrangler, Wedel.
  http://www.dj-arni.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Last minute Kraków

  Last minute Kraków
  Reklamowana witryna internetowa przedstawia uznane biuro podróży Starholiday. Każdy bez wątpienia odnajdzie tu niepowtarzalne propozycje na wczasy rodzinne. Osoby, które poszukują tanich ofert zaciekawią wyjazdy last minute w mieście Kraków. Portal udostępnia takie wyjazdy jak kolonie, pielgrzymki, czy wakacje w Polsce. W bogatej propozycji znajdziemy podróże do Egiptu, Tunezji, Hiszpanii.
  http://www.starholiday.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Rzeźba i malarstwo Rękodzieło Sylwester Gry java Gry komputerowe Gry konsolowe Prezentacje maturalne Przedszkola Przedszkole tarchomin

Inne
Czyszczenie paneli słonecznych. Czyszczenie paneli słonecznych
czyszczenie fotowoltaiki. czyszczenie fotowoltaiki
czyszczenie solarów/fotowoltaiki. czyszczenie solarów/fotowoltaiki
druk na tkaninie. druk na tkaninie
Pisanie prac rachunkowość. Pisanie prac rachunkowość
Pisanie prac ekonomia. Pisanie prac ekonomia


Oprogramowanie UrbiCMS 2007