Usługi ogólnie • przeprowadzki z uk

  przeprowadzki z uk
  Wykonujemy przeprowadzki z anglii, w ofercie mamy przewoz anglia polska dużym vanem. Przeprowadzka może polegać tak na wynajęciu całego Vana i wtedy całe auto jest do Państwa dyspozycji. Istnieje również druga opcja skierowana do osób posiadających mniej rzeczy do przewiezienia polegająca na tym, że możemy połączyć dwie lub trzy mniejsze przeprowadzki i tym samym pomniejszyć Państwa koszty. Przewozimy również różnego rodzaju przesyłki takie jak : motocykle, rowery, sprzęt AGD i RTV, meble oraz wszystko co sobie Państwi wymyślą do ciężaru 1600kg. W naszej ofercie znajduje się również przewóz psów i kotów którym zapewnimy pożywienie i osobny kojec na czas podróży.
  http://www.przeprowadzki-z-anglii.co.uk
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Catering Warszawa

  Catering Warszawa
  Agencja Cateringowa PARTY to jedna z pierwszych profesjonalnych firm świadczących usługi w zakresie catering Warszawa na rynku krajowym. Swoje usługi kieruje przede wszystkim do firm aranżując bankiety, eventy i spotkania. Zespół wykwalifikowanych kucharzy, kelnerów i menadżerów zapewnia najwyższą jakość usług.
  http://www.party.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Firma sprzątająca - Katowice, Śląsk

  Firma sprzątająca - Katowice, Śląsk
  Metropolia Service - nasza oferta to outsourcingu dla przedsiębiorstw. Polecamy długoterminowe kontrakty w zakresie usług sprzątania, zarządzania nieruchomościami, prania wykładzin, utrzymania porządku. Obszar działania - Katowice,Gliwice,Śląsk,Siemianowice, Chorzów,Ruda Śląska i inne…
  http://www.metropolia.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Sprzątanie domów

  Sprzątanie domów
  Spółka usługowa Libra proponuje sprzątanie domów oraz pozostałe usługi porządkowe, takie jak oczyszczanie budynków po przebudowie czy mycie okien. Pracujemy wyłącznie przy użyciu najwyższej klasy środków oraz dopuszczamy możliwość, opcję negocjacji ceny dla większych zamówień.
  http://www.libra.za.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
!!! praca zarabianie ,nagłośnienie koncertĂłw Poznań - Religie, wierzenia Biżuteria Blogi o sztuce DJ na wesele

Inne
pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów na zamówienie.
haft komputerowy, haft richelieu. Profesjonalny haft komputerowy, haft richelieu w łodzi.
apteki i przychodnie. Apteki, szpitale, gabinety oraz apteki i przychodnie . Spis szpitali w Polsce.
praca dr. Zajmujemy się pisaniem prac na zamówienie - praca dr , mgr, lic czy inż. nie stanowi dla nas żadnego problemu. Zapraszamy
bruce lee (jun fan lee). Legenda sztuk walk bruce lee (jun fan lee) .
Korepetycje z języka polskiego. Jesteśmy profesjonalnymi korepetytorami, oferujemy: Korepetycje z języka polskiego - Katowice i okolice. Sprawdź naszą oferte.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007