Usługi ogólnie

 • Domy Bielsko

  Domy Bielsko
  Jesteśmy licencjonowanym biurem obrotu nieruchomościami. Kooperujemy z siecią biur w całej Polsce. Jesteśmy zainteresowani ofertami wynajmu domów, mieszkań, lokali handlowych, działek oraz nieruchomości. Pośrednictwo w sprzedaży i zakupie nieruchomości nie jest naszą wyłączną domeną. Zajmujemy się też całościową obsługą okołotransakcyjną: skonstruowaniem oferty, wyceną, obsługą prawną, kontrolą statusu prawnego nieruchomości, reprezentowaniem klientów podczas negocjacji.
  http://www.npoludnie.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Wypożyczalnia projektorów

  Wypożyczalnia projektorów
  Wynajmujemy nowoczesne projektory o różnych skalach świecenia. Na każdą okazję: konferencje, spotkania biznesowe, śluby i inne. W swojej ofercie mamy również plazmy i ekrany LCD. Doradzamy naszym klientom, który sprzęt wynająć na konferencję. Szybko niedrogo i solidnie, dowozimy sprzęt w podane przez naszego klienta miejsce. Pomagamy naszym klientom w instalacji wypożyczonego sprzętu. Do projektorów możemy wynająć również laptopy.
  http://www.wypozyczalniaprojektorow.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • ochrona osób i mienia

  ochrona osób i mienia
  Special Services- firma zajmująca się ochrona osób i mienia. Zajmujemy się ochrona osób, ochrona zespołow muzycznych i imprez, ochrona osobista oraz ochrona dzieci i osiedli mieszkaniowych w Warszawie.
  http://www.specialservices.waw.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • zawszeczysto.pl

  zawszeczysto.pl
  Zawszeczysto to profesjonalny wykonawca usług w zakresie prania, sprzątania, czyszczenia oraz impregnacji wszelkiego rodzaju powierzchni. Stosujemy najlepsze i najbardziej skuteczne preparaty, aby zapewnić naszym klientom perfekcyjną obsługę. Stając nad problemem alergii oraz zagrożeń wynikających z obecności roztoczy jak i szkodliwych bakterii znajdujących się w zabrudzonych powierzchniach, proponujemy Państwu preparaty oraz maszyny, które są w stanie całkowicie je wyeliminować. Nasza firma zajmuje się czyszczeniem dywanów, wykładzin oraz praniem tapicerek zarówno meblowych jak i samochodowych. Usługi świadczymy na terenie Poznania i okolic. KONTAKT:506-79-79-77
  http://zawszeczysto.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Agencje Promocji Agregaty Agroturystyka Muzyka Odwadniania Organizacja imprez Dostawcy internetu ERP Filmy w internecie

Inne
Korepetycje z języka polskiego. Jesteśmy profesjonalnymi korepetytorami, oferujemy: Korepetycje z języka polskiego - Katowice i okolice. Sprawdź naszą oferte.
przykładowe prace inżynierskie. Nie trać czasu na wzory i przykładowe prace inżynierskie . Pomożemy Ci napisać świetną pracę. Skontaktuj się z nami. Zapraszamy
tematy prac magisterskich marketing. Jakie wybrać tematy prac magisterskich marketing ? Jeśli z tą decyzją masz problem, to co będzie przy pisaniu pracy. Nie trać wiary - specjalizujemy się w pisaniu prac. Skontaktuj się z nami, nie pożałujesz!
haft komputerowy. Dżety, nadruki, haft komputerowy .
Wycena diamentów. Najpiękniejsze złote pierścionki i Wycena diamentów . Zapraszamy
gabinety medyczne. Spis szpitali, aptek, gabinety medyczne .


Oprogramowanie UrbiCMS 2007