Usługi ogólnie

 • Domy Bielsko

  Domy Bielsko
  Jesteśmy licencjonowanym biurem obrotu nieruchomościami. Kooperujemy z siecią biur w całej Polsce. Jesteśmy zainteresowani ofertami wynajmu domów, mieszkań, lokali handlowych, działek oraz nieruchomości. Pośrednictwo w sprzedaży i zakupie nieruchomości nie jest naszą wyłączną domeną. Zajmujemy się też całościową obsługą okołotransakcyjną: skonstruowaniem oferty, wyceną, obsługą prawną, kontrolą statusu prawnego nieruchomości, reprezentowaniem klientów podczas negocjacji.
  http://www.npoludnie.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Wypożyczalnia projektorów

  Wypożyczalnia projektorów
  Wynajmujemy nowoczesne projektory o różnych skalach świecenia. Na każdą okazję: konferencje, spotkania biznesowe, śluby i inne. W swojej ofercie mamy również plazmy i ekrany LCD. Doradzamy naszym klientom, który sprzęt wynająć na konferencję. Szybko niedrogo i solidnie, dowozimy sprzęt w podane przez naszego klienta miejsce. Pomagamy naszym klientom w instalacji wypożyczonego sprzętu. Do projektorów możemy wynająć również laptopy.
  http://www.wypozyczalniaprojektorow.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • ochrona osób i mienia

  ochrona osób i mienia
  Special Services- firma zajmująca się ochrona osób i mienia. Zajmujemy się ochrona osób, ochrona zespołow muzycznych i imprez, ochrona osobista oraz ochrona dzieci i osiedli mieszkaniowych w Warszawie.
  http://www.specialservices.waw.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • zawszeczysto.pl

  zawszeczysto.pl
  Zawszeczysto to profesjonalny wykonawca usług w zakresie prania, sprzątania, czyszczenia oraz impregnacji wszelkiego rodzaju powierzchni. Stosujemy najlepsze i najbardziej skuteczne preparaty, aby zapewnić naszym klientom perfekcyjną obsługę. Stając nad problemem alergii oraz zagrożeń wynikających z obecności roztoczy jak i szkodliwych bakterii znajdujących się w zabrudzonych powierzchniach, proponujemy Państwu preparaty oraz maszyny, które są w stanie całkowicie je wyeliminować. Nasza firma zajmuje się czyszczeniem dywanów, wykładzin oraz praniem tapicerek zarówno meblowych jak i samochodowych. Usługi świadczymy na terenie Poznania i okolic. KONTAKT:506-79-79-77
  http://zawszeczysto.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Agencja Reklamowa Agencja Reklamowa Szczecin Agencja celna Fotografia Galerie sztuki Integracje

Inne
pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów na zamówienie.
haft komputerowy, haft richelieu. Profesjonalny haft komputerowy, haft richelieu w łodzi.
apteki i przychodnie. Apteki, szpitale, gabinety oraz apteki i przychodnie . Spis szpitali w Polsce.
praca dr. Zajmujemy się pisaniem prac na zamówienie - praca dr , mgr, lic czy inż. nie stanowi dla nas żadnego problemu. Zapraszamy
bruce lee (jun fan lee). Legenda sztuk walk bruce lee (jun fan lee) .
organizacja urodzin dla dzieci kraków. Profesjonalna organizacja urodzin dla dzieci kraków . Zapraszamy


Oprogramowanie UrbiCMS 2007