Sklepy internetowe • dji matrice 600

  dji matrice 600
  Matrice 600 (M600) to hexacopter od DJI przeznaczonym dla profesjonalnych zastosowań wideo. Pozwala zabrać na pokład 14,5kg (32 funty). Zawiera system Lightbridge 2 do rozdzielczości HD, niską latencją monitorowania poprzez SDI, HDMI i wyjścia USB na kontrolerze. Dla poparcia dronu M600 współpracuje z gimbalem Zenmuse Z15 serii, przegubu Ronin-MX i Zenmuse serii X przegubu.
  http://winmar.pl/dji-matrice-600-p-25199.html
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • dji inspire

  dji inspire
  Inspire 1 Pro korzysta z kamery systemu Mikro Cztery Trzecie CMOS z 4K z gimbalem X5 Zenmuse 15mm f / 1.7 obiektyw. Inspire 1 wyposażony jest w system nóg / ramienia sterowany zapewniający możliwość ​​lądowania, gdy ramiona są opuszczone. W trakcie lotu, ramiona można unieś, aby zapewnić aparatowi niezakłócony widok 360 stopni. 3-osiowy Gimbal utrzymuje stały poziom. Aparat rejestruje wideo do kart pamięci microSDHC / SDXC, a także może wysyłać sygnał rozdzielczości 720p na urządzenia mobilnye z systemem aplikacji DJI Go lub monitora lub FPV typu okulary z wejściem HDMI. Jeden nadajnik (regulator radio) dla operatora drona a drugi do sterowania gimbalem i kamerą
  http://winmar.pl/dji-inspire-1-pro-p-4586.html
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • dji follow focus

  dji follow focus
  DJI Follow Focus bezprzewodowy, które integruje natywnie z serii Zenmuse Z5 kamery / systemów Gimbale i mogą być montowane na platformach wyposażonych w 15mm lub 19mm prętami - w tym Ronin i Ronin-M. Ustawianie ostrości wykorzystuje pilotów zdalnego sterowania (nadajnik) z pokrętła ostrości odpowiednik tradycyjnego mechanicznego Follow Focus. System bezprzewodowej złączności zasięg do 330 "linii-of-sight z opóźnieniem tylko 14ms. Dokładność Kontrola ± 0,002 ° Jednostka napędowa samowystarczalny łączy silnik bezszczotkowy i odbiornika w jednym module - upraszczając instalację i wymaga tylko jednego źródła zasilania Skorzystaj z Inspire
  http://winmar.pl/dji-focus-bezprzewodowy-follow-focus-p-737.html
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • apogee mic 96k

  apogee mic 96k
  Mikrofon 96k USB dla komputerów Mac i iOS urządzeń z Lightning kabel od Apogee Electronics ma na celu zapewnienie wysokiej jakości nagrań studio do kompatybilnego iPhone, iPod touch, iPad lub komputera Mac w rozdzielczościach do 96 kHz / 24-bit. Jest to zgodne z Lightning- i 30-pinowe złącze wyposażonych urządzeń iOS i zawiera złącze Lightning.
  http://winmar.pl/apogee-mic-96k-p-3630.html
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Darmowe ogłoszenia Darmowe promocyjne katalogi Domeny i Hosting Kursy i szkolenia List Motywacyjny Matematyka Grecja Hiszpania Hobby

Inne
ile kosztuje napisanie pracy licencjackiej. Chcesz mieć już licencjat w ręku ale masz trudno¶ci z napisaniem pracy. My¶lisz o jej zleceniu ale nie wiesz ile kosztuje napisanie pracy licencjackiej musiałby¶ zapłacić. Napisz do nas, a rozwi±żemy wszystkie Twoje problemy.
opony. Zbiór firm oferuj±cych opony samochodowe. Szukasz opon? Zapraszamy na nasz± stronę: opony samochodowe.
fotografia. Szukasz fotografa na różnego rodzaju imprezy okoliczno¶ciowe, a może studia fotograficznego? WejdĽ na stronę fotografia . Zapraszamy.
prace licencjackie po angielsku. Pisanie pracy dyplomowej samo w sobie jest niełatwym zadaniem, a co dopiero gdy przyjdzie nam pisać prace licencjackie po angielsku . Nie czujesz się dobrze w angielskim, skorzystaj z naszej pomocy. Zapraszamy!
polityka cookies. Zmieniła się polityka cookies . SprawdĽ bezpłatnie czy nie łamiesz prawa!
maszyny czyszcz±ce lewi-polska. Nasze maszyny czyszcz±ce lewi-polska to najlepsza jako¶ć na rynku w¶ród urz±dzeń sprz±taj±cych.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007