Sklepy internetowe • sennheiser avx

  sennheiser avx
  Cyfrowy bezprzewodowy zestaw z Sennheiser doskonale nadaje się do produkcji filmowej i wideo, a także elektronicznego gromadzenia wiadomości (ENG). System składa się z odbiornika, nadajnika SK EKP bodypack, mikrofon lavalier ME2. System AVX oferuje szereg automatycznych funkcji pozwalających na elastyczność i szybkość w tym ustawień autozakresów dynamicznych, które automatycznie dostosowują poziom dźwięku do czułości wejścia urządzenia nagrywającego, ograniczając zniekształcenia i eliminuje konieczność dostosowania poziomu Twojego MIC. System oferuje również ochronę łącza, funkcję, która szybko skanuje dostępne częstotliwości i automatycznie przełącza się wcześniej.
  http://winmar.pl/sennheiser-avx-me2-set-zestaw-bezprzewodowy-kamerowy-mikrofon-p-4412.html
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • gh4 12-35

  gh4 12-35
  Panasonic Lumix DMC-GH4 to system Mikro Cztery Trzecie. To prawdziwy aparat hybrydowy przeznaczony zarówno dla profesjonalnych fotografii i wideo. W połączeniu z obiektywem 12-35 ekwiwalent ogniskowej 24-70 dla 35mm to świetny zestaw do wielu zastosowań. Aparat Oferuje on 16,05-megapikselowy sensor Live MOS cyfrowe i 4-procesora Venus Engine, pozwala na przechwytywanie wysokiej rozdzielczości JPEG i RAW, a także UHD 4K 3840x2160 30p / 24p. Podobnie jak GH3, tak i GH4 posiada korpus ze stopu magnezu który jest uszczelniony. Bezlusterkowiec oferuje jednocześnie zwiększoną rozdzielczość zarówno monitor OLED oraz elektroniczny wizjer
  http://winmar.pl/panasonic-lumix-dmc-gh4-g-x-vario-12-35mm-f28-asph-power-ois-p-846.html
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • canon 6d

  canon 6d
  Canon Eos 6D to mniejsza wersja Canon 5d Mark II. Konstrukcja jest lżejsza, zrezygnowano z kilku przycisków na rzecz mniejszych gabarytów. Lustrzanka podobnie jak 5D i 1D posiada pełnoklatkową matrycę o rozdzielczości 20.2MP CMOS Sensor. Nowy procesor Digic 5+. Aparat posiada Wifi i moduł GPS. Lustrzanka kompatybilna jest z obiektywami Canon EF (czerwony punkt) ocznacza to, że nie da się zamontować obiektywów EF-S.
  http://winmar.pl/canon-eos-6d-body-p-2264.html
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • nikon d750

  nikon d750
  Nikon D750 DSLR jest to aparat formatu FX doskonale z fizycznym rozmiarem matrycy 24mm x 36mm . Nadaje się do nagrywania obrazu i wideo. Wyposażony w czujnik CMOS 24.3MP wraz z procesorem obrazu EXPEED 4, aparat ten jest zdolny do wytwarzania obrazów o wysokiej rozdzielczości z płynną gradacją kolorów, niski poziom szumu. D750 to czułości do ISO 51200 rozszerzalnej
  http://winmar.pl/nikon-d750-body-p-397.html
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Business Intelligence CRM Controlling Kolorowanki KsiÄ…ĹĽki Księgarnia internetowa Dominikana Domki nad jeziorem Dowcipy

Inne
Tematy prac licencjackich zarz±dzanie. Tematy prac licencjackich zarz±dzanie zaproponowane przez promotora s± zbyt trudne? Nie wiesz czy sobie po radzisz? OdwiedĽ nasz± stronę i skorzystaj z naszej oferty.
Pisanie prac po angielsku. Pisanie prac po angielsku to bardzo duże wyzwanie, nawet je¶li dobrze znasz ten język. Szukasz osoby, która pomoże ci w napisaniu pracy b±dĽ zredaguje twój tekst? Jeste¶my do twojej dyspozycji.
forum taneczne. Zapraszamy na forum dot. tematyki tańca. WejdĽ i zobacz: forum taneczne . Poznaj bratnie dusze i rozmawiaj o tańcu.
praca magisterska z matematyki. Ułamki, całki, logarytmy, funkcje - wszystko to może przyprawić o zawrót głowy. A gdy do tego dojdzie praca magisterska z matematyki to może doprowadzić niejednego studenta do szewskiej pasji. Nie łam się, przełam się i napisz do nas!
Urz±dzenie do mycia okien Lewi-Polska. Urz±dzenie do mycia okien Lewi-Polska to najlepszy produkt na rynku. SprawdĽ sam!
praca inżynierska transport. Zdecydowałe¶ się na kierunek ¶cisły, jednak masz problem z napisaniem pracy dyplomowej? Nie trać wiary - praca inżynierska transport , informatyka czy budownictwo to nasza specjalno¶ć. Pomożemy!


Oprogramowanie UrbiCMS 2007