Muzyka • Pliki w formacie midi i karaoke

  Pliki w formacie midi i karaoke
  Oferujemy pliki w formacie karaoke oraz midi. Oferta skierowana do wykonawców oraz zespołów muzycznych, ale także do pasjonatów muzykowania i śpiewów w gronie znajomych. Swoje pragnienia zaspokoją w naszym sklepie też osoby polujące na nowe dzwonki do swoich telefonów komórkowych. Utwory w formacie karaoke midi doskonale się do tych celów nadają. Na naszych stronach znajdziecie niemal 50 tys. utworów w tym popularnym formacie. Wiele użytkowników zagląda na naszą stronę, żeby uzupełnić swój repertuar wokalny odpowiednim podkładem muzycznym. Poszukujący podkładu w formacie MP3, dostaną pliki w tym formacie.
  http://midi-pliki.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Zespół instrumentalny

  Zespół instrumentalny
  Może to być zarówno muzyka rozrywkowa jak też sakralna. Oprawa muzyczna odnosząca się do muzyki rozrywkowej może obejmować wszelkiego typu festyny, dni miast, wesela. Wracając do muzyki sakralnej na wydzwięk ten może się składać oprawa muzyczna mszy okolicznościowych jak np.: śluby czy rocznice natomiast msze pogrzebowe mogą być dodatkowo wzbogacone o przemarsz przykładowo orkiestry dętej na miejsce szpoczynku. Nawiązując współpracę dostosowujemy się do potrzeb klienta. Gdy jest taka potrzeba staramy sie pomóc w doborze materiału muzycznego. Zachęcamy więc do nawiązania kontaktu i do zadawania dodatkowych pytań w celu rozwiania niejasności. Jest to oczywiście niewielki szkic naszej muzycznej działalności. Pozdrawiamy.
  http://www.muzykalni.bartusiak.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Strona o twórczości Gurala

  Strona o twórczości Gurala
  Każdy z nas ma własny mikrokosmos. Każdy z nas ma w sobie ten wewnętrzny głos. I choć życie to trudne jest rzemiosło. To wciąż toczy, toczy się człowieczy los... Strona o twórczości Donguralesko, który w swoich tekstach nawiązuje to tematyki m.in. Bliskiego Wschodu.
  http://donguralesko.cba.pl/dge
  Zgłoś nie działający link/spam


 • darmowe mp3

  darmowe mp3
  Strona www.klubowamuza.net powstała dla ludzi w których płynie krew prosto z Ibizy centrum klubów i dyskotek. To właśnie wam udostępniamy najlepsze klubowe mp3 z całego świata. Electro-House, techno czy trance to tylko niektóre z naszych kategorii muzycznych. W każdej z nich znajdziesz tysiące mp3 do pobrania za darmo. Oprócz tego do dyspozycji oddajemy wam setki setów nagranych podczas najlepszych imprez w Polsce i na świecie. Co dziennie świeża dawka nowej muzyki prosto dla Ciebie. Ale to nie koniec. Jesteś DJ?
  http://klubowamuza.net
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Filmy w internecie Forum Dyskusyjne Gify Nauka słówek angielskich Pisanie prac Prace magisterskie Imprezy Imprezy dla firm Imprezy integracyjne wielkopolska

Inne
pisanie prac licencjackich opole. Oferujemy fachowe pisanie prac licencjackich opole z przedmiotów ścisłych i humanistycznych. Zapraszamy wszystkich studentów.
polityka cookie. Czy musi znaleźć się na swojej stronie komunikat i polityka cookie . Sprawdź to BEZPŁATNIE!
Reklamuj się w internecie. Reklamuj się w internecie teraz!
http://malowanie-poznań.pl. http://malowanie-poznań.pl oferuje usługi remontowe i malarskie.
Textileprint. Drukarnia tkanin Textileprint oferuje druk dzianin, flag i druk na płótnie.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w licencjacie - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .


Oprogramowanie UrbiCMS 2007