Taniec • Tango argentyńskie

  Tango argentyńskie
  Strona warszawskiej środowej milongi w klubie Equilibrium. Wydarzenia i goście milongi. Dodatkowo na stronie informacje o tangu argentyńskim w Warszawie: nauka tanga (informacje o rozpoczynających się kursach tanga dla początkujących, szkołach i nauczycielach tanga w Warszawie), ciekawe teksty o tangu, filmy z pokazów , zdjęcia, aktualizowany na bieżąco serwis milong w Warszawie.
  http://www.milongaequilibrium.waw.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Blog o tańcu

  Blog o tańcu
  Strona Sneakers & Pointes poświęcona jest tematyce tańca i związanymi z nim zagadnieniom. Na stronie znajdują się artykuły, opisy choreografów i tancerzy recenzje filmów tanecznych oraz relacje i zaproszenia na warsztaty, spektakle, konwencje i wydarzenia taneczne. Główne gatunki taneczne, którym poświęcony będzie blog to szeroko rozumiany taniec współczesny, a dokładnie modern, contemporary, lyrical, jazz, hiphop, newstyle, newage, popping, locking, krumping, dancehall oraz ragga jam.
  http://sneakersandpointes.blogspot.com/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • TheDance - warsztaty tańca

  TheDance - warsztaty tańca
  TheDance zajmuje się sprzedażą miejsc na warsztaty taneczne organizowane przez Beloud & Sempre Dance Academy! Zajęcia prowadzą tancerze i choreografowie znani w Polsce i na całym świecie m.in. Gabriel Francisco, Thierry Verger, Romeo Freedom, Michał Piróg, Leszek Stanek, finaliści programu ?You Can Dance? - Gabriel Piotrkowski, Sebastian Piotrowicz, Adrianna Piechówka, a także zwycięzca 6. edycji ? Dominik Olechowski! Nasze warsztaty tańca obejmują m.in. hip hop, jazz, modern jazz, taniec współczesny i wiele innych. Przyjdź do nas, a dnia następnego na pewno poczujesz zakwasy!
  http://thedance.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkoły tańca Lublin

  Szkoły tańca Lublin
  Szkoła StepbyStep zaprasza na profesjonalne i skuteczne kursy tańca. Działamy w mieście Lublin zapewniając jakość oferowaną przez prestiżowe szkoły tańca. Uczymy walca wiedeńskiego, salsy, zorby i wielu innych tańców towarzyskich.
  http://www.stepbystep.info.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Agencje Promocji Agregaty Agroturystyka Muzyka Odwadniania Organizacja imprez Dostawcy internetu ERP Filmy w internecie

Inne
plik cookie. Informacje dot. zmian prawa telekomunikacyjnego, plik cookie , polityka prywatności. Zapraszamy
temat pracy licencjackiej administracja. Jaki będzie najlepszy temat pracy licencjackiej administracja . Czy powinien być popularny, a tym samym praca łatwiejsza czy może bardziej ambitny? Odwiedź naszą stronę a pomożemy wybrać ci najlepszy temat.
pisania prac magisterskich rzeszów. Świadczymy usługi z zakresu pisania prac magisterskich rzeszów , łódź, poznań. Pomagamy studentom z najdalszych zakątków kraju.
Barbara Olszanska. Chcesz zobaczyć jak wygląda rzeźba, która wychodzi spod ręki prawdziwego mistrza. Odwiedź stronę Barbara Olszanska .
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.
pisanie prac magisterskich katowice. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy pomoc i pisanie prac magisterskich katowice , wrocław, poznań.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007