Fotografia • fotografia Ĺ›lubna ĹšlÄ…sk

  fotografia ślubna Śląsk
  Jako fotograf ślubny zawsze jestem „przed” Parą Młodą, żeby uchwycić wszystkie najważniejsze chwile. Staram się zawsze być w centrum wydarzeń, ale nigdy w centrum uwagi. Jestem osobą bezpośrednią i lubię zmniejszać dystans pomiędzy mną, a osobami fotografowanymi. Dzięki temu fotografie, które wykonuję są naturalne, a same sesje przebiegają w bardzo swobodnej i nieskrępowanej atmosferze. Jestem też otwarty i zawsze gotowy na realizację Waszych pomysłów na zdjęcia. Posiadam także zezwolenie na wykonywanie zdjęć w czasie ceremonii kościelnej, wydane przez Kurię Metropolitalną
  http://www.fotokoma.com.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • fotografia eventowa OĹ›wiÄ™cim

  fotografia eventowa Oświęcim
  Fotografia kulinarna realizowana jest nie tylko w naszym studio, ale także w restauracji u Klienta. Sesje przeprowadzane są zazwyczaj na użytek np. plakatów reklamowych, kart dań – w takim przypadku dobierane są odpowiednie dodatki, a potrawy poddane są stylizacji. Bez perfekcyjnej obróbki graficznej nie obejdzie się żadna, nawet najlepiej zrealizowana sesja fotograficzna. Podczas sesji zdjęciowejj wykonujemy nieograniczoną liczbę zdjęć w tzw. surowym formacie RAW. Traktujemy je jako półprodukt, z którego powstanie ostateczna fotografia.
  http://www.studioeb.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • fotograf Ĺ›lubny GdaĹ„sk

  fotograf ślubny Gdańsk
  Fotografia to dla mnie wielka przygoda a jednocześnie ogromna pasja. Emocje i akcja - uchwycić wyjątkowy moment, to jest właśnie to! Moje zdjęcia znajdują się na stronach m. in. Krzysztofa Ibisza, kabaretu Ani Mru Mru, Lechii Gdańsk, Lotosu Trefla Gdańsk, Trefla Sopot, Atomu Trefla Sopot, Luxtorpedy. Doświadczenie w fotografii reportażowej zbieram fotografując wyjątkowe wydarzenia: - śluby - Taniec z Gwiazdami- turnieje
  http://www.yesido.net.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • fotograf na wesele konin

  fotograf na wesele konin
  W okresie letnim wiele młodych par bierze ślub, jest piękna pogoda i z tego wyjątkowego dnia, warto mieć też piękne zdjęcia. Jeżeli ślub planujesz wziąć w okolicach Konina to fotograf na wesele Konin jest idealną opcją dla Ciebie. Będziemy ci towarzyszyć od przygotowań ślubnych, poprzez mszę, aż do wesela, żeby uchwycić wzystkie piękne momenty z tego wyjątkowego dnia.
  http://www.fotografia-slubna-konin.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Gry komputerowe Gry konsolowe Gry online Przedszkola Przedszkole tarchomin Psychologia Kondycja Kołobrzeg Kulturystyka i fitness

Inne
pisanie prac magisterskich katowice. Gor±co zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy pomoc i pisanie prac magisterskich katowice , wrocław, poznań.
tematy pracy licencjackiej kosmetologia. ¦wiadczymy usługi w zakresie pisania prac. Pomożemy Ci wybrać tematy pracy licencjackiej kosmetologia i napisać prace. Nie czekaj, zapraszamy już teraz.
pliki cookie. SprawdĽ bezpłatnie czy Twoja strona wykorzystuje pliki cookie . Zapraszamy
Diamond Expert. Najpiękniejsze pier¶cionki tylko w Diamond Expert . Zapraszamy
Batik Olszanska. Batik Olszanska , malarstwo, rzeĽba i wiele więcej. Zapraszam
weterynaryjne laboratorium. Nasze weterynaryjne laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczn±. Profesjonalizm to nasze drugie imię.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007