Rękodzieło • Muzeum Techniki i RzemiosĹ‚a

  Muzeum Techniki i Rzemiosła
  Muzeum Techniki i Rzemiosła ma na celu zachowanie od zapomnienia i zniszczenia artefaktów związanych z rozwojem techniki i rzemiosła. Bardzo ważną rolę w działaniach podejmowanych przez Muzeum Techniki i Rzemiosła odgrywa działalność edukacyjna oraz naukowo-badawcza. Muzeum Techniki i Rzemiosła stawia na aktywne propagowanie wiedzy i edukację. Naszą ofertę w formie lekcji i warsztatów muzealnych adresujemy szczególnie do dzieci i młodzieży. Główne działy muzeum: Dział Historii Techniki, Dział Rzemiosła, Dział Historii Nauki.
  http://technikairzemioslo.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Kanwy z nadrukiem - na prezent

  Kanwy z nadrukiem - na prezent
  Uwielbiasz wytwory rękodzieła? Interesujesz się robótkami ręcznymi? Zapewne masz ochotę rozpocząć rozwój w tę stronę? Zapraszam w tym przypadku na witrynę pracowniahafciarska.blogspot.com. Zobaczysz tu ciekawe teksty, które wierzę, że zmotywują cię do wykreowania swoich produktów. Gdyby jednak nie to z pewnością napotkasz tu niestandardowe inspiracje, na przykład pomysły na upominki dla znajomych, mające związek z pasją robótek ręcznych. Wśród nich zawierają się kanwy z nadrukiem – genialny prezent dla dzieciny z ważnej chwili Pierwszej Komunii Świętej. Koncepcja kanwy z nadrukiem to jeden z wielu przykładów, ponieważ inspiracji związanych z rękodziełem jest dużo.
  http://pracowniahafciarska.blogspot.com/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam<wróć 0 1 2 3 dalej>

Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Business Intelligence CRM Controlling Kolorowanki KsiÄ…ĹĽki Księgarnia internetowa Dominikana Domki nad jeziorem Dowcipy

Inne
praca licencjacka wzory. Goni± terminy, do napisania praca licencjacka wzory , przykłady zamieszczone w internecie nie przekładaj± się jednak na ilo¶ć zapisanych stron. Głowa do góry, wybawimy cię z opresji.
pisanie prac kielce. Proponujemy profesjonalne pisanie prac kielce . Terminowo¶ć, atrakcyjne ceny, 100% zadowolenia naszych klientów.
Tematy prac licencjackich transport. Tematy prac licencjackich transport , logistyka czy informatyka s± zazwyczaj banalne i wtórne. Napisz do nas - pomożemy wybrać ci oryginalny temat i stworzyć super pracę.
plik cookie. Informacje dot. zmian prawa telekomunikacyjnego, plik cookie , polityka prywatno¶ci. Zapraszamy
temat pracy licencjackiej administracja. Jaki będzie najlepszy temat pracy licencjackiej administracja . Czy powinien być popularny, a tym samym praca łatwiejsza czy może bardziej ambitny? OdwiedĽ nasz± stronę a pomożemy wybrać ci najlepszy temat.
pisania prac magisterskich rzeszów. ¦wiadczymy usługi z zakresu pisania prac magisterskich rzeszów , łódĽ, poznań. Pomagamy studentom z najdalszych zak±tków kraju.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007