Film • Programy telewizyjne online

  Programy telewizyjne online
  Na początek milion złotych. To od zawodnika zależy czy zdoła wyjść z programu z całą gotówką, czy też z pustymi rękami. Do gry staje dwóch spokrewnionych ze sobą graczy, a ich zadaniem jest odpowiedzieć na 8 pytań. Czy im się uda? Zapraszamy na "Postaw na milion" na stronie HityTV! A może wolisz wraz z telewizją Polsat odwiedzić elitarne imprezy, brać udział w pokazach mody, natomiast w wywiadach, poznać bliżej gwiazdy ze szklanego ekranu, prezentererów, dziennikarzy czy naszych ulubionych przedstawicieli polskich czy zagranicznych zespołów, a to wszystko dzięki programowi ,,Się kręci".
  http://www.hitytv.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Fotografia, Rejestracja video - wideofilmowanie

  Fotografia, Rejestracja video - wideofilmowanie
  Agencja Eventowo - Reklamowa PRO EVENT ART zajmuje się kompleksową organizacją imprez firmowych, okolicznościowych, koncertów, Rejestracją audio-video, wideofilmowaniem, marektingiem, reklamą, promocją i projektowaniem stron www. Wieloletnie doświadczenie z zakresu rejestracji video pozwala nam na profesjonalne świadczenie usług: • Rejestracji audio-video (imprezy masowe, koncerty, bale, konferencje, gale, wernisaże, wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne, wesela, studniówki, komunie dyskoteki) • Nagrania promocyjne, spoty reklamowe dla firm • Produkcje filmowe • Edycja/montaż materiałów audio-video • Tłoczenie płyt cd/dvd • Profesjonalna fotografia
  http://www.proeventart.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Jesteś bogiem online

  Jesteś bogiem online
  "Jesteś Bogiem" to film o legendarnej grupie Paktofonika, która zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Cały film jest już dostępny online i bez limitów! "Jesteś bogiem" to film, na który oczekiwano ponad dziesięć lat. Jest to jedna z najważniejszych premier kinowych 2012 roku, Zobacz online „Jesteś Bogiem” w reżyserii Leszka Dawida. Paktofonika została założona w 1998 roku, a jej nazwę, oznaczającą „pakt zawiązany przy brzmieniu głośnika”, wymyślili Magik i Rahim.
  http://jestes-bogiem-online.sewe.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • ShowMedia produkcja filmowa

  ShowMedia produkcja filmowa
  Osoby odpowiedzialne za marketing w firmie powinny pamiętać, że w dzisiejszym świecie duży wpływ na promocję posiada produkcja filmowa. To właśnie producenci są w stanie zapewnić wykonanie najciekawszych materiałów reklamowych. Nowoczesna produkcja filmowa odpowiada także za materiały służące podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i samodoskonaleniu się.
  http://www.showmedia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Altany Angielski Anteny Religia Rzeźba i malarstwo Rękodzieło Grafika Gry java Gry komputerowe

Inne
Tegola. Tegola oferuje najwyższej jakości pokrycia dachowe.
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.
haft komputerowy, hafy. Profesjonalne hafciarstwo, haft komputerowy, hafy , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów komputerowych na zamówienie.
prace licencjackie filologia angielska. W dzisiejszych czasach bez znajomości języka angielskiego szanse na znalezienie dobrej pracy są niewielkie. Zdecydowanie tutaj pomoże licencjat - prace licencjackie filologia angielska . Zapraszamy
hafty. Hafciarstwo, hafty na odzieży - eurohaft.pl


Oprogramowanie UrbiCMS 2007