Film • Programy telewizyjne online

  Programy telewizyjne online
  Na początek milion złotych. To od zawodnika zależy czy zdoła wyjść z programu z całą gotówką, czy też z pustymi rękami. Do gry staje dwóch spokrewnionych ze sobą graczy, a ich zadaniem jest odpowiedzieć na 8 pytań. Czy im się uda? Zapraszamy na "Postaw na milion" na stronie HityTV! A może wolisz wraz z telewizją Polsat odwiedzić elitarne imprezy, brać udział w pokazach mody, natomiast w wywiadach, poznać bliżej gwiazdy ze szklanego ekranu, prezentererów, dziennikarzy czy naszych ulubionych przedstawicieli polskich czy zagranicznych zespołów, a to wszystko dzięki programowi ,,Się kręci".
  http://www.hitytv.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Fotografia, Rejestracja video - wideofilmowanie

  Fotografia, Rejestracja video - wideofilmowanie
  Agencja Eventowo - Reklamowa PRO EVENT ART zajmuje się kompleksową organizacją imprez firmowych, okolicznościowych, koncertów, Rejestracją audio-video, wideofilmowaniem, marektingiem, reklamą, promocją i projektowaniem stron www. Wieloletnie doświadczenie z zakresu rejestracji video pozwala nam na profesjonalne świadczenie usług: • Rejestracji audio-video (imprezy masowe, koncerty, bale, konferencje, gale, wernisaże, wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne, wesela, studniówki, komunie dyskoteki) • Nagrania promocyjne, spoty reklamowe dla firm • Produkcje filmowe • Edycja/montaż materiałów audio-video • Tłoczenie płyt cd/dvd • Profesjonalna fotografia
  http://www.proeventart.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Jesteś bogiem online

  Jesteś bogiem online
  "Jesteś Bogiem" to film o legendarnej grupie Paktofonika, która zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Cały film jest już dostępny online i bez limitów! "Jesteś bogiem" to film, na który oczekiwano ponad dziesięć lat. Jest to jedna z najważniejszych premier kinowych 2012 roku, Zobacz online „Jesteś Bogiem” w reżyserii Leszka Dawida. Paktofonika została założona w 1998 roku, a jej nazwę, oznaczającą „pakt zawiązany przy brzmieniu głośnika”, wymyślili Magik i Rahim.
  http://jestes-bogiem-online.sewe.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • ShowMedia produkcja filmowa

  ShowMedia produkcja filmowa
  Osoby odpowiedzialne za marketing w firmie powinny pamiętać, że w dzisiejszym świecie duży wpływ na promocję posiada produkcja filmowa. To właśnie producenci są w stanie zapewnić wykonanie najciekawszych materiałów reklamowych. Nowoczesna produkcja filmowa odpowiada także za materiały służące podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i samodoskonaleniu się.
  http://www.showmedia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Altany Angielski Anteny Religia Rzeźba i malarstwo Rękodzieło Grafika Gry java Gry komputerowe

Inne
gabinety medyczne. Spis szpitali, aptek, gabinety medyczne .
pisanie programów c++. Programowanie na zamówienie i pisanie programów c++ .
drukowanie na płótnie Textileprint. Profesjonalne drukowanie na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Pisanie Prac Licencjackich i Magisterskich. Pisanie Prac Licencjackich i Magisterskich . Sprawdź
prezentacja maturalna z polskiego. Chcesz aby twoja prezentacja maturalna z polskiego była perfekcyjna pod względem merytorycznym i poprawna stylistycznie? Napisz do nas, oferujemy prace na najwyższym poziomie.
lee biografia. Legenda bruce lee, chyba każdy zna filmy z małym smokiem, warto poczytać lee biografia .


Oprogramowanie UrbiCMS 2007