Film • Filmy promocyjne

  Filmy promocyjne
  Jesteśmy marką trudniącą się produkcją filmów promocyjnych. Nucity Production powstało w 2010 roku i jest związane z szeroko rozumianą branżą medialną. Rozpoczynaliśmy od zwykłych nagrań plenerowych. W chwili obecnej dysponujemy szeroką ofertą. Zajmujemy się produkcją programów TV, teledyskami, filmami korporacyjnymi i szkoleniowymi, spotami reklamowymi, projektami specjalnymi, nagrywaniem CV w formie video. Nasza siedziba mieści się w Warszawie przy ulicy Dominikańskiej 9.
  http://www.nucity.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Praca dla doradcy klienta

  Praca dla doradcy klienta
  Praca na stanowisku Doradcy klienta nie zawsze jest prosta i miła. W trakcie wykonywania codziennych zadań można natrafić na klienta, który swoim zachowaniem i słownictwem potrafi wyprowadzić niejednego człowieka z równowagi. Niestety praca na wyżej wspomnianym stanowisku pracy wymaga od niego prowadzenia rozmów w sposób łagodzący niechęć i złość klienta i jednocześnie w łagodny sposób przeforsowanie swoich racji. Jest to ciężkie zadanie, dlatego też nie dla każdego.
  http://doradca-klienta-warszawa.abc.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • CoverCity

  CoverCity
  Wypasione okładki świetnej jakości tylko i wyłącznie w jedynym takim serwisie z okładkami w naszym kraju to właśnie CoverCity. Poszukujesz okładki to z całą Zapraszamy serdecznie po okładki. pewnością i odpowiedzialnością znajdziesz odpowiednie okładki w covervil, ogromny zbiór okładek.
  http://www.covercity.net
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Filmy 2013

  Filmy 2013
  Zapowiedzi premier kinowych, które odbędą się w 2013 roku. Poznaj najciekawsze wydarzenia w świecie kinematografii i przygotuj się do nich, zanim jeszcze nadejdą. Oferujemy Wszyscy ludzie pakiet kompletnych i kompleksowych informacji w tym zakresie, które sprawią, że wybierzesz wszystko to, co bezkonkurencyjne bez większych problemów i będziesz się świetnie bawił w kinie, niezależnie od tego, czy lubisz komedie, czy dramaty. U nas obejrzysz ostatnie trailery i przeczytasz sprawdzone newsy na temat zapowiedzi filmowych na 2013 rok. Zapraszamy!
  http://www.pasjonacifilmow.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Agencja Reklamowa Szczecin Agencja celna Agencja hostess Galerie sztuki Integracje Katolicyzm Czasopisma - Gazety Darmowe katalogi Darmowe ogłoszenia

Inne
pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów na zamówienie.
haft komputerowy, haft richelieu. Profesjonalny haft komputerowy, haft richelieu w łodzi.
apteki i przychodnie. Apteki, szpitale, gabinety oraz apteki i przychodnie . Spis szpitali w Polsce.
praca dr. Zajmujemy się pisaniem prac na zamówienie - praca dr , mgr, lic czy inż. nie stanowi dla nas żadnego problemu. Zapraszamy
bruce lee (jun fan lee). Legenda sztuk walk bruce lee (jun fan lee) .
organizacja urodzin dla dzieci kraków. Profesjonalna organizacja urodzin dla dzieci kraków . Zapraszamy


Oprogramowanie UrbiCMS 2007