Kursy i szkolenia • konferencje mazury

  konferencje mazury
  Ośrodek szkoleniowo wypoczynkowy Helena oprócz wypoczynku i doskonałej rozrywki, proponuje organizację konferencji, szkoleń, bankietów, przyjęć okolicznościowych. Ośrodek znajduje się bezpośrednio nad jeziorem Gołdopiwo. Piaszczysta plaża z pomostem, kręgielnia, boiska do koszykówki i siatkówki- wszystko do dyspozycji. Zapraszamy serdecznie!
  http://www.owhelena.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kurs komputerowy

  Kurs komputerowy
  Jako firma szkoleniowa TARGET-PROJECT przedstawiamy Państwu ofertę szkoleń takich jak kursy programowania html, php, grafiki komputerowej i wielu innych. Każde zajęcia odbywają się w salach wyposażonych w nowoczesny sprzęt komputerowy. Szczególnie polecamy Państwu kursy Excel, Powerpoint oraz Word. W zależności od posiadanych aktualnie umiejętności do wybory są różne poziomy prowadzonych szkoleń: dla początkujących i zaawansowany.
  http://imac.edu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • kursy językowe Poznań

  kursy językowe Poznań
  Junique od początku swojej działalności koncentruje się na prowadzeniu szkoleń językowych dla firm oraz lekcji dla osób indywidualnych opartych na nauce z native speakerami posiadającymi doświadczenie pedagogiczne. Oferujemy następujące języki: angielski dla firm; niemiecki dla firm; rosyjski dla firm; polski dla obcokrajowców dla firm.
  http://www.junique.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kurs i Egzamin na Prawo Jazdy a Stres

  Kurs i Egzamin na Prawo Jazdy a Stres
  Egzamin na prawo jazdy - jak sobie poradzić ze stresem? Na tej stronie znajdziesz narzędzia, dzięki którym nie tylko opanujesz szalejące nerwy i stres, ale również nabierzesz więcej pewności za kierownicą! 'Pewność siebie w samochodzie', 'Afirmacje na Prawo Jazdy' (dla kobiety i dla mężczyzny), to nagrania po które warto sięgnąć! Dzięki zastosowaniu tych ćwiczeń egzamin praktyczny to łatwizna!
  http://www.naprawojazdy.com
  Zgłoś nie działający link/spam


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Alarmy Altany Angielski Projektowanie okładek płyt Religia Rzeźba i malarstwo

Inne
gabinety medyczne. Spis szpitali, aptek, gabinety medyczne .
pisanie programów c++. Programowanie na zamówienie i pisanie programów c++ .
drukowanie na płótnie Textileprint. Profesjonalne drukowanie na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Pisanie Prac Licencjackich i Magisterskich. Pisanie Prac Licencjackich i Magisterskich . Sprawdź
prezentacja maturalna z polskiego. Chcesz aby twoja prezentacja maturalna z polskiego była perfekcyjna pod względem merytorycznym i poprawna stylistycznie? Napisz do nas, oferujemy prace na najwyższym poziomie.
lee biografia. Legenda bruce lee, chyba każdy zna filmy z małym smokiem, warto poczytać lee biografia .


Oprogramowanie UrbiCMS 2007