Kursy i szkolenia • Artystyczne Warsztaty Przedmiotu

  Artystyczne Warsztaty Przedmiotu
  W trakcie kursu w naszej pracowni , zgodnie z własnym wyborem, nauczysz się nie tylko technik jubilerskich - pracy ze srebrem i złotem ale poznasz również zasady pracy ze szkłem oraz projektowania wzorów witrażu. Jeśli zechcesz - nauczymy Cię podstaw warsztatowych pracy z gliną i tworzenia ceramiki. A jeśli lubisz silniejsze wyzwania to do Twojej dyspozycji będzie miejsce w kuźni, gdzie możesz spróbować swoich sił przy tworzeniu form artystycznych z ognia i metalu. Organizowane przez nas szkolenia: Warsztaty Artystyczne Przedmiotu są nie tylko świetną formą spędzenia wolnego czasu, ale poprzez naukę technik warsztatowych tworzenia przedmiotów dają solidne podstawy aby pomóc CI później samodzielnie realizować swoje własne projekty
  http://art-silver-design.manifo.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkolenia BHP Warszawa

  Szkolenia BHP Warszawa
  Pracodawca jest obowiązany zapewnić przeszkolenie pracownika w zakresie BHP przed dopuszczeniem go do pracy (instruktaż ogólny oraz stanowiskowy). Instruktaż ogólny powinien zapewnić uczestnikom szkolenia zapoznanie się z podstawowymi przepisami BHP zawartymi w Kodeksie Pracy, w układach zbiorowych pracy lub w regulaminach pracy, z przepisami i zasadami BHP obowiązującymi w danym zakładzie pracy, a także z zasadami udzielania pierwszej pomocy. Firma BHP-Expert organizuje szkolenia wstępne (instruktaż ogólny) oraz szkolenia okresowe. Zapraszamy do współpracy.
  http://www.szkolenia-bhp-warszawa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • L-szkoła Nauka Jazdy

  L-szkoła Nauka Jazdy
  L-szkoła to szkoła nauki jazdy, której historia sięga 1997 r. i znajdująca się w Gliwicach. Prowadzimy kursy na kategorie A, B, C, C+E. Doświadczona kadra instruktorów. Oferujemy również pomoc dydaktyczną w zakresie szkolenia kierowców. Zapraszamy
  http://www.l-szkola.gliwice.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Ćwiczenia koncentracji, pamięci i logiki - dlaMozgu.pl

  Ćwiczenia koncentracji, pamięci i logiki - dlaMozgu.pl
  Ćwiczenia na koncentrację, pamięć, szybkie czytanie, logika, gry logiczne, inteligencja. Wybierz jeden z kursów Online wg PLANU Wirtualnego Trenera - ćwicz kiedy masz czas i jak Ci pasuje. Zadbaj o swój mózg. Poznawaj techniki, sekrety i narzędzia umysłu. Zobacz jak łatwo zastosować prezentowaną wiedzę na co dzień. Serwis oparto na wiedzy od psychologów i najnowszych odkryciach naukowych. Odkryj jak się uczyć, jak poprawić pamięć. Serwis od psychologów – skuteczność potwierdzono badaniami.
  http://www.dlamozgu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Agencja Reklamowa Agencja Reklamowa Szczecin Agencja celna Fotografia Galerie sztuki Integracje

Inne
maszyny czyszczące. Profesjonalnie maszyny czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
reklama w sieci reklamowej. reklama w sieci reklamowej pozwoli Ci na doracie do wielu odbiorców.
pisanie prac magisterskich Rzeszów. Chcesz mieć piątkę z obrony, ale tworzenie pracy idzie jak po grudzie. Skorzystaj z naszej pomocy - oferujemy fachowe pisanie prac magisterskich Rzeszów .
pisanie prac inżynierskich warszawa. Nie wiesz jak wziąć się za tworzenie pracy? Oferujemy profesjonalne pisanie prac inżynierskich warszawa , łódź, poznań, wrocław.
Okulista Białystok - Radosław Żywalewski. Okulista Białystok - Radosław Żywalewski to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!
prace licencjackie lublin. Potrzebujesz pomocy w tworzeniu licencjatu? Szukasz sprawdzonej i zaufanej osoby? Oferujemy profesjonalne prace licencjackie lublin . Nie czekaj, napisz do nas już dzisiaj.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007