Kursy i szkolenia • Kurs BHP

  Kurs BHP
  Zgodnie z Kodeksem pracy pracodawca jest obowiązany zapewnić przeszkolenie pracownika w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy przed dopuszczeniem go do pracy oraz prowadzić okresowe szkolenia w tym zakresie. Celem szkolenia jest uzyskanie przez uczestników szkolenia wiedzy i umiejętności w zakresie oceny zagrożeń występujących w procesie pracy oraz ryzyka związanego z tymi zagrożeniami, kształtowania bezpiecznych i higienicznych warunków pracy oraz ochrony pracowników przed zagrożeniami związanymi z wykonywaną pracą.
  http://e-szkoleniakursybhp.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kursy szkolenia BHP

  Kursy szkolenia BHP
  Rozwój zawodowy odnosi się do umiejętności i wiedzy osiągnięcia zarówno dla osobistego rozwoju jak i awansu zawodowego. Rozwój zawodowy obejmuje wszystkie rodzaje możliwości kształcenia, począwszy od formalnych kursów, konferencji i nieformalnych możliwości znajdujących się w praktykach zawodowych. Istnieją różne podejścia do rozwoju zawodowego, w tym: konsultacja, coaching, wspólne praktyki, lekcje, doradztwo, nadzór i pomoc techniczną.
  http://kursyiszkolenia.gao.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkolenia wózki widłowe Poznań

  Szkolenia wózki widłowe Poznań
  Szkolenia na wózki widłowe. Firma powstała z chęci i potrzeby szerzenia wiedzy na temat zarządzania bezpieczeństwem i higiena pracy w przedsiębiorstwach. Jesteśmy prężnie działającym, samodzielnym, wciąż rozwijającym się biurem usługowo-dydaktycznym wyspecjalizowanym w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw w dziedzinie: bezpieczeństwo i higiena pracy, ochrona środowiska i ochrona przeciwpożarowa. Naszym celem jest wychodzenie naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klienta dając mu w pełni satysfakcjonujący go produkt.
  http://bkdmaral.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkolenia biznesowe

  Szkolenia biznesowe
  Jesteśmy globalną firmą, która trudzi się prowadzi coaching. W dodatku persolog prowadzi swoje szkolenia biznesowe przeznaczone dla właścicieli przedsiębiorstw. Do dzisiaj z naszych narzędzi ogromna liczba doradców instruktorów, coachów i menadżerów. Jeżeli w Twojej firmie prowadzona jest rekrutacja pracowników, to nasz system może okazać się bardzo przydatny. Pomaga w wyborze najlepszego kandydata, gdyż kieruje się cechami osobowości. Każdy z kandydatów przechodzi testy osobowości, które sprawdzają stopień dopasowania pracownika do profilu przyszłej pracy. W Polsce istniejemy od grudnia 2009 roku.
  http://persolog.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Anonse matrymonialne Aplikacje Mobilne Aukcje Alegro Coaching Edukacja Warszawa Ekologia Atlasy i Mapy Austria Automaty do gier

Inne
okulista, optyk Białystok. Profesjonalny okulista, optyk Białystok z wieloletnią praktyką zaprasza do skorzystania z najlepszych usług w mieście.
Diamond Expert. Najpiękniejsze obrączki tylko w Diamond Expert .
Malowanie Poznań. Malowanie Poznań to najlepsza oferta na rynku!
http://www.lewi-polska.pl/. Nowoczesne urządzenia do mycia powierzchni szklanych znajdziesz na stronie http://www.lewi-polska.pl/ .
http://www.reklamalodz.pl/. Promuj się w sieci. wybierz http://www.reklamalodz.pl/ !
Drukarnia Textileprint. Drukarnia Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007