Kursy i szkolenia • Ratuj z Nami - Portal edukacyjny z pierwszej pomocy i BHP.

  Ratuj z Nami - Portal edukacyjny z pierwszej pomocy i BHP.
  Ratuj z Nami - Portal edukacyjny. Szkolenia i kursy z pierwszej pomocy oraz z BHP. Wyposażanie apteczek, zabezpieczenia medyczne. Pogadanki dla szkół i uczniów. Dostosujemy się do potrzeb każdego klienta. Portal poświęcony edukacji z zakresu pierwszej pomocy oraz pomocy w wypadkach nagłego zagrożenia życia. Pewnie zastanawiasz się co zrobisz gdy ktoś z Twoich bliskich będzie w stanie zagrożenia życia? Czy poziom Twojej wiedzy z zakresu pierwszej pomocy jest wystarczający? Co jeżeli nie będziesz wiedział jak pomóc?! Nie czekaj! Wejdz na naszą stronę! Znajdziesz tu szczegółowe opisy stanów zagrożenia życia: m. in. ból w klatce piersiowej, zadławienie, brak oddechu, oparzenia, złamania i wiele innych!
  http://www.ratuj-z-nami.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
 • Kursy polskiego dla obcokrajowców

  Kursy polskiego dla obcokrajowców
  Profesjonalne, wyspecjalizowane kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Oferujemy wysoce wyspecjalizowane, profesjonalne kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Nasze kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem i referencjami. Kursom towarzyszy autorski program nauczania.
  http://po-polsku.eu
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Lingua - kursy językowe Grudziądz

  Lingua - kursy językowe Grudziądz
  Kursy językowe Grudziądz i jedna z najnowocześniejszych metod nauki języka angielskiego - to proponuje państwu szkoła LINGUA. Metoda Callana swoją ideę bazuje na najnowszych podręcznikach DIRECT English, jest to tak zwana metoda bezpośrednia nauki języka angielskiego i właśnie ona stosowana jest w naszej szkole. Język angielski Grudziądz to nowoczesne rozwiązania w atrakcyjnych cenach. Mamy dla państwa wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, której nauczanie możemy podsumować jednym słowem - jest skuteczne. Zapraszamy.
  http://www.lingua.lm.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Agencja Reklamowa Szczecin Agencja celna Agencja hostess Galerie sztuki Integracje Katolicyzm Czasopisma - Gazety Darmowe katalogi Darmowe ogłoszenia

Inne
pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów na zamówienie.
haft komputerowy, haft richelieu. Profesjonalny haft komputerowy, haft richelieu w łodzi.
Pisanie za Grosze. Korepetytorzy Pisanie za Grosze pomogą Ci w Twojej pracy dyplomowej.
apteki i przychodnie. Apteki, szpitale, gabinety oraz apteki i przychodnie . Spis szpitali w Polsce.
praca dr. Zajmujemy się pisaniem prac na zamówienie - praca dr , mgr, lic czy inż. nie stanowi dla nas żadnego problemu. Zapraszamy
bruce lee (jun fan lee). Legenda sztuk walk bruce lee (jun fan lee) .


Oprogramowanie UrbiCMS 2007