Kursy i szkolenia • Ratuj z Nami - Portal edukacyjny z pierwszej pomocy i BHP.

  Ratuj z Nami - Portal edukacyjny z pierwszej pomocy i BHP.
  Ratuj z Nami - Portal edukacyjny. Szkolenia i kursy z pierwszej pomocy oraz z BHP. Wyposażanie apteczek, zabezpieczenia medyczne. Pogadanki dla szkół i uczniów. Dostosujemy się do potrzeb każdego klienta. Portal poświęcony edukacji z zakresu pierwszej pomocy oraz pomocy w wypadkach nagłego zagrożenia życia. Pewnie zastanawiasz się co zrobisz gdy ktoś z Twoich bliskich będzie w stanie zagrożenia życia? Czy poziom Twojej wiedzy z zakresu pierwszej pomocy jest wystarczający? Co jeżeli nie będziesz wiedział jak pomóc?! Nie czekaj! Wejdz na naszą stronę! Znajdziesz tu szczegółowe opisy stanów zagrożenia życia: m. in. ból w klatce piersiowej, zadławienie, brak oddechu, oparzenia, złamania i wiele innych!
  http://www.ratuj-z-nami.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
 • Kursy polskiego dla obcokrajowców

  Kursy polskiego dla obcokrajowców
  Profesjonalne, wyspecjalizowane kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Oferujemy wysoce wyspecjalizowane, profesjonalne kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Nasze kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem i referencjami. Kursom towarzyszy autorski program nauczania.
  http://po-polsku.eu
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Lingua - kursy językowe Grudziądz

  Lingua - kursy językowe Grudziądz
  Kursy językowe Grudziądz i jedna z najnowocześniejszych metod nauki języka angielskiego - to proponuje państwu szkoła LINGUA. Metoda Callana swoją ideę bazuje na najnowszych podręcznikach DIRECT English, jest to tak zwana metoda bezpośrednia nauki języka angielskiego i właśnie ona stosowana jest w naszej szkole. Język angielski Grudziądz to nowoczesne rozwiązania w atrakcyjnych cenach. Mamy dla państwa wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, której nauczanie możemy podsumować jednym słowem - jest skuteczne. Zapraszamy.
  http://www.lingua.lm.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Filmy w internecie Forum Dyskusyjne Gify Nauka słówek angielskich Pisanie prac Prace magisterskie Imprezy Imprezy dla firm Imprezy integracyjne wielkopolska

Inne
Praca Licencjacka Pisanie. Praca Licencjacka Pisanie to oferta dla Ciebie.
http://www.lewi-polska.pl/. Sklep http://www.lewi-polska.pl/ oferuje profesjonalny sprzęt do mycia okien.
druk na tkaninie Textileprint. Profesjonalny druk na tkaninie Textileprint . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
rzeźba, malarstwo, lalkarstwo Olszanska. rzeźba, malarstwo, lalkarstwo Olszanska zapraszamy
wzór pracy inżynierskiej. Piszesz pracę dyplomową, szukasz przykładów, przydałby się jakiś wzór pracy inżynierskiej . Szkoda czasu! Skontaktuj się z nami, wyjdziesz na tym lepiej!
polityka prywatności cookies. Czy musisz zamieścić na stronie komunikat dot. polityka prywatności cookies . Sprawdź to ZA DARMO!


Oprogramowanie UrbiCMS 2007