Matematyka • Korepetycje matematyka

  Korepetycje matematyka
  Korepetycje z matematyki w Bydgoszczy - wieloletnie doświadczenie, wiedza, kompetencje, umiejętność tłumaczenia i świetny kontakt z uczniem. Tak mogę scharakteryzować moją ofertę. Praca na bieżąco, przygotowania do klasówek i egzaminów. Pomagam też rozwiązywać zadania ale najważniejsze, że zawsze staram się sprawdzić w czym dziecko ma problem i czego nie rozumie ! Zajęcia zawsze są interesujące i ciekawe. Lekcje odbywają się u ucznia lub nauczyciela w dowolnych godzinach i dniu. Zapewniam tym samym o dyspozycyjności. Korepetycje z matematyki w Bydgoszczy. Zapraszam ! Matematyka !
  http://www.korepetycjematematyka.bydgoszcz.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Macierze i wyznaczniki: filmy video i zadania

  Macierze i wyznaczniki: filmy video i zadania
  Videolekcje z algebry liniowej z przykładami, teorią i rozwiązaniami zadań krok po kroku. Nauka on-line o każdej porze dnia i nocy - skuteczny sposób na przygotowanie się do kolokwium z liczb zespolonych, macierzy i wyznaczników oraz układów równań liniowych. Arkusze wzorów oraz tablice matematyczne do pobrania z algebry liniowej.
  http://orzelzmatmy.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kompendium wiedzy - matematyka

  Kompendium wiedzy - matematyka
  Pierwszy podręcznik do nauki matematyki online, stanowiący przemyślaną całość. Zagadnienia są ułożone w odpowiedniej kolejności, co jest znaczące dla uczniów, którzy zaczynają od podstaw. Opracowaliśmy wszystkie tematy z zakresu liceum.
  http://www.matematykam.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Pole trójkąta

  Pole trójkąta
  Zapraszam wszystkich na naszą stronie. Myślisz jak obliczyć pole trójkąta . Na naszej stronie znajdziesz wszystkie wzory do trójkątów równobocznych . Wszytko zostało [napisane| opisane) by każdy mógł zrozumieć i samemu obliczyć pola. wejdziesz i samemu zobaczysz że matematyka z nami wcale nie musi być trudna.
  http://www.poletrojkata.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Matura

  Matura
  Serwis poświęcony osobom, które wymagają wiadomości na rzecz egzaminu maturalnego, poprawki i wielu innych wiadomości. Co więcej, odnajdziesz tu też odpowiedzi z matury, a dodatkowo pomoce i wskazówki na rzecz egzaminu maturalnego. Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, w prosty sposób wstąp i poznaj się z treścią, jaka uprości Ci wkroczenie w życie dorosłe z godnie zdanym egzaminem dojrzałości - GitMatura.
  http://www.gitmatura.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
List Motywacyjny Matematyka Nauka Hiszpania Hobby Hotel SPA Choroby skóry Ciąża Cukrzyca

Inne
Lee. Legenda sztuk walk Lee (383) .
link. link
https://herbcio.pl/10-ziol-na-porost-wlosow-i-zapobieganie-ich-wypadaniu/. 10 ziół na porost włosów i zapobieganie ich wypadaniu
https://aktinet.pl/jaki-procent-stanowi-90-na-100/. Jaki procent stanowi 90 na 100?
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
https://herbcio.pl/6-ziol-przeciwwirusowych/. Czarnuszka siewna


Oprogramowanie UrbiCMS 2007