Przedszkola • Przedszkole Tęczowa Kraina

  Przedszkole Tęczowa Kraina
  Witamy wszystkich Rodziców i Dzieci w Niepublicznym Przedszkolu "TĘCZOWA KRAINA". Nasze przedszkole mieści się w Centrum Dąbrowy Górniczej na ul. Legionów Polskich 67 (budynek obok Muzeum Sztygarka). Wszystkie nasze Przedszkolaki znajdują u nas dużo ciepła, radości, domową atmosferę, a dodatkowo poznają świat uczestnicząc w ciekawych zajęciach, zabawach oraz imprezach.
  http://www.teczowa-kraina-dg.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Przedszkole Tęczowa Kraina

  Przedszkole Tęczowa Kraina
  Witamy wszystkich Rodziców i Dzieci w Przedszkole Tęczowa Kraina. Nasze przedszkole mieści się w Dąbrowa Górnicza. Wszystkie nasze Przedszkolaki znajdują u nas dużo ciepła, radości, domową atmosferę, a dodatkowo poznają świat uczestnicząc w ciekawych zajęciach, zabawach oraz imprezach. Wiele uwagi poświęcamy kształtowaniu postawy tolerancji, wzajemnego szacunku oraz akceptacji wszelkich odmienności.
  http://www.teczowa-kraina-dg.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Najlepsze przedszkole w Piasecznie

  Najlepsze przedszkole w Piasecznie
  Najlepsze przedszkole w Piasecznie zapewniamy codzienne zajęcia z języka angielskiego, bardzo bogaty program edukacyjny, atrakcyjne czesne. Wspaniały, zielony plac zabaw wyposażony w bezpieczne zabawki. Wygodny dojazd. Serdecznie zapraszamy. Piaseczno/Zalesie Dolne.
  http://www.domekelfow.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Przedszkole Częstochowa

  Przedszkole Częstochowa
  Przedszkole oraz żłobek w mieście Częstochowa posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, które okazuje ciepło i zaangażowanie w pracy. Macie dylemat do jakiego przedszkola czy też żłobka posłać swoją pociechę? Jeśli jesteście z Częstochowy lub okolic to zapewne już nie będziesz miał dylematu. Nasza placówka "2mama" zapewni wszystko Twojemu dziecko do edukacji.
  http://www.2mama.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Przedszkole wawer

  Przedszkole wawer
  Reklamowana witryna jest własnością niepublicznego przedszkola Cztery Strony Świata. Przedszkole zlokalizowane jest w stołecznej dzielnicy Wawer. Propozycja ośrodka uwzględnia wiele zajęć, które rozwijają pociechy i odkrywają ich zdolności. W programie dnia podopiecznych placówki jest gimnastyka, plastyka, balet. Obiekt dysponuje przestronnym ogrodem z innowacyjnym placem zabaw. Nad jakością opieki czuwa w Czterech Stronach Świata wykwalifikowana kadra wychowawców. Przed zapisaniem maluszka do ośrodka, można je wysłać na specjalne zajęcia adaptacyjne.
  http://www.czterystronyswiata.com
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Darmowe ogłoszenia Darmowe promocyjne katalogi Domeny i Hosting Kursy i szkolenia List Motywacyjny Matematyka Grecja Hiszpania Hobby

Inne
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (387)
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (926)
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (504)
https://doszwecji.pl/8-najlepszych-unikalnych-drinkow-w-szwecji/. 8 najlepszych unikalnych drinków w Szwecji
https://energia-kamieni.pl. https://energia-kamieni.pl (957)
tworzone przez nas prace mgr . tworzone przez nas prace mgr (383)


Oprogramowanie UrbiCMS 2007