Coaching • Nagrody festiwalowe

  Nagrody festiwalowe
  Nagrody festiwalowe, od pożądanych przez wszystkich "Oskarów", "Złote Palmy" i "Niedźwiedzie" po niechciane "Złote Maliny". Festiwale to zarówno rozrywka dla uczestników i możliwość spotkania z ulubionymi artystami, muzykami, jak również sposób na miłe sp
  http://www.gwiazd.tv
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Wycieczki szkolne

  Wycieczki szkolne
  Nudne wycieczki szkolne, długie i nudne wizyty w muzeum, nużące opowieści przewodników i brak wolnego czasu na zakup jedzenia. Czy tak musi wyglądać każda wycieczka? Oczywiście że nie, wystarczy samemu ją zaplanować wedle naszych potrzeb i zainteresowań.O
  http://www.niespaczwiedzac.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Coaching Barcelona

  Coaching Barcelona
  Coaching, czyli trening personalny w celu osiągnięcia zmiany w jakiejkolwiek dziedzinie życia. Life Coaching, sesje telefoniczne, z możliwością realizacji sesji personalnych w Gdańsku lub Warszawie. Coaching jest procesem pomagania ludziom i zespołom w wykonaniu zadań w możliwie najbardziej skuteczny sposób. Obejmuje on wydobywanie mocnych stron ludzi, pomaganie w omijaniu wewnętrznych barier i ograniczeń w celu osiągnięcia osobistej doskonałości oraz ułatwianie im bardziej efektywnego funkcjonowania w zespole. Skuteczny coaching wymaga zatem nacisku zarówno na zadanie, jak też i na relację.
  http://coaching-barcelona.es
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkolenia - Creative Moments

  Szkolenia - Creative Moments
  Szkolenia organizowane przez Creative Moments stoj¹ na najwy¿szym poziomie. Creative Moments wykorzystuj¹c w³asne doœwiadczenie przygotowuje szkolenia dla firm i klientów indywidualnych. Organizujemy szkolenia dla firm i klientów indywidualnych takie jak umiejêtnoœci kierownicze, radzenia sobie ze stresem, budowanie zespo³u. Organizuj¹c szkolenia wspó³pracujemy tylko ze sprawdzonymi i zaufanymi partnerami.
  http://www.creativemoments.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Film Filmy Online - mFilmy.com Fora muzyczne Bramki SMS Business Intelligence CRM Język francuski Kolorowanki Książki

Inne
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
pompa ciepła łódź. Zajmujemy się urządzeniami do ogrzewania i klimatyzacji domów i mieszkań. Udzielimy porad i pomożemy dokonać właściwego wyboru pompa ciepła łódź . Serdecznie zapraszamy
Optimex - okulista. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Optimex - okulista w Białymstoku.
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.
praca magisterska politologia. Interesują Cię systemy polityczne czy też życie politycznych elit w kraju. A może dążysz do tego aby zostać politykiem? Przed Tobą długa droga. Pierwszym jej etapem jest praca magisterska politologia . Dalej pójdzie z górki:)
fotograf łódź. Szukasz fotografa na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, a może studia fotograficznego w łodzi? Zobacz:fotograf łódź . Zapraszamy.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007