Szachy • dwuchodówki
  Strona z zadaniami szachowymi, zwłaszcza z dwuchodówkami. Polecam każdemu miłośnikowi królewskiej gry. Proponujemy nietypowe zadania, w tym zadanie miesiąca. Odnośniki do filmików szachowych innych wartościowych materiałów. Prezentowane zadania używane są przy szkoleniu Rabczańskich szachistów.
  http://matowanie.republika.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szachy
  Międzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim; Największy Turniej Szachowy w woj. Kujawsko Pomorskim. Co roku skupia ponad 200 szachistów z całej polski od pomorza aż po Podhale i Śląsk. Największymą zaletą turnieju jest tradycja, to już XV turniej!
  http://szachywkowalewie.republika.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Mistrzostwa Podhala
  Mistrzostwa Podhala to jeden z Małopolskich Klasyków; jest to turniej szachowy z ponad dwudziestoletnią tradycją. Stworzył go Stanisław Cichorz, obecnie tradycje kontynuowane są przez Pawła Mrozińskiego. Impreza ta jest doskonałą okazją do treningu przed Mistrzostwami Polski Juniorów.
  http://mokrabkazdroj.shou.pl/content/blogcategory/26/38/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Forum Szachowe
  Forum szachowe jest miejscem gdzie można podyskutować na wiele ciekawych tematów. Zaczerpnąć wiedzy z różnych dziedzin: Teoria debiutów, końcówki czy historia szachów. Na Naszym forum znajdziesz wielu doświadczonych działaczy, szkoleniowców, sędziów i zawodników.
  http://www.szachowe.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szachy

  Szachy
  Szachy w Polsce cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Powstają nowe kluby, wydawane są periodyki, książki, pisane są strony. Coraz większa rzesza szachistów, amatorów pragnie zwiększyć swoje kwalifikacje oraz odnosić coraz większe sukcesy. Strona ChessNet powstała w celu promowania szachów wśród dzieci i młodzieży. Zawarte na niej artykuły szkoleniowe pozwalają na realizację głównego celu jaki postawili sobie autorzy strony: popularyzacja Królewskiej Gry w Polsce, a w szczególności w regionie Słupskim.
  http://www.szachy.slupsk.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
AGD/RTV AUTOMATYKA-Elektronika-UNIPOL Adwokaci Feng shui Film Filmy Online - mFilmy.com Blogi Bramki SMS Business Intelligence

Inne
reklama w sieci reklamowej. reklama w sieci reklamowej pozwoli Ci na doracie do wielu odbiorców.
pisanie prac magisterskich Rzeszów. Chcesz mieć piątkę z obrony, ale tworzenie pracy idzie jak po grudzie. Skorzystaj z naszej pomocy - oferujemy fachowe pisanie prac magisterskich Rzeszów .
pisanie prac inżynierskich warszawa. Nie wiesz jak wziąć się za tworzenie pracy? Oferujemy profesjonalne pisanie prac inżynierskich warszawa , łódź, poznań, wrocław.
Okulista Białystok - Radosław Żywalewski. Okulista Białystok - Radosław Żywalewski to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!
prace licencjackie lublin. Potrzebujesz pomocy w tworzeniu licencjatu? Szukasz sprawdzonej i zaufanej osoby? Oferujemy profesjonalne prace licencjackie lublin . Nie czekaj, napisz do nas już dzisiaj.
pompa ciepła. Jakie jest najtańsze i najbardziej ekologiczne ogrzewanie domu? oczywiście - pompa ciepła . Nie zastanawiaj się, już teraz zmniejsz koszty ogrzewania swojego domu.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007