Szachy • dwuchodówki
  Strona z zadaniami szachowymi, zwłaszcza z dwuchodówkami. Polecam każdemu miłośnikowi królewskiej gry. Proponujemy nietypowe zadania, w tym zadanie miesiąca. Odnośniki do filmików szachowych innych wartościowych materiałów. Prezentowane zadania używane są przy szkoleniu Rabczańskich szachistów.
  http://matowanie.republika.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szachy
  Międzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim; Największy Turniej Szachowy w woj. Kujawsko Pomorskim. Co roku skupia ponad 200 szachistów z całej polski od pomorza aż po Podhale i Śląsk. Największymą zaletą turnieju jest tradycja, to już XV turniej!
  http://szachywkowalewie.republika.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Mistrzostwa Podhala
  Mistrzostwa Podhala to jeden z Małopolskich Klasyków; jest to turniej szachowy z ponad dwudziestoletnią tradycją. Stworzył go Stanisław Cichorz, obecnie tradycje kontynuowane są przez Pawła Mrozińskiego. Impreza ta jest doskonałą okazją do treningu przed Mistrzostwami Polski Juniorów.
  http://mokrabkazdroj.shou.pl/content/blogcategory/26/38/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Forum Szachowe
  Forum szachowe jest miejscem gdzie można podyskutować na wiele ciekawych tematów. Zaczerpnąć wiedzy z różnych dziedzin: Teoria debiutów, końcówki czy historia szachów. Na Naszym forum znajdziesz wielu doświadczonych działaczy, szkoleniowców, sędziów i zawodników.
  http://www.szachowe.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szachy

  Szachy
  Szachy w Polsce cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Powstają nowe kluby, wydawane są periodyki, książki, pisane są strony. Coraz większa rzesza szachistów, amatorów pragnie zwiększyć swoje kwalifikacje oraz odnosić coraz większe sukcesy. Strona ChessNet powstała w celu promowania szachów wśród dzieci i młodzieży. Zawarte na niej artykuły szkoleniowe pozwalają na realizację głównego celu jaki postawili sobie autorzy strony: popularyzacja Królewskiej Gry w Polsce, a w szczególności w regionie Słupskim.
  http://www.szachy.slupsk.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Filmy w internecie Forum Dyskusyjne Gify Nauka słówek angielskich Pisanie prac Prace magisterskie Imprezy Imprezy dla firm Imprezy integracyjne wielkopolska

Inne
tematy prac licencjackich politologia. Brak pomysłu na tematy prac licencjackich politologia , a czas pędzi nieubłaganie. Świadczymy usługi z zakresu pisania prac. Satysfakcja gwarantowana!
tematy prac licencjackich z pedagogiki. Profesjonalne pisanie prac. Pomożemy ci wybrać tematy prac licencjackich z pedagogiki i napisać perfekcyjną pracę. Zapraszamy
Praca Inżynierska za Grosze. Praca Inżynierska za Grosze to strzał w dziesiątkę!
Wycena diamentów/brylantów. Chcesz zarabiać w kryzysie? Wybierz najlepszą i najbezpieczniejszą lokatę - zdecyduj się na Wycena diamentów/brylantów .
maszyny czyszczące. Profesjonalnie maszyny czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
reklama w sieci reklamowej. reklama w sieci reklamowej pozwoli Ci na doracie do wielu odbiorców.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007