Sport • Restauracja Poznań

  Restauracja Poznań
  NIKU - klub sportowy i ośrodek SPA w jednym. Działamy w dwóch miejscach w Poznaniu, w Galerii Malta oraz na Piątkowie. Zarówno jedno jak i drugie miejsce jest pełne ciekawych miejsc do ćwiczeń gdzie nasza kadra jest do tego bardzo dobrze przyszkolona. Fitness to nasza pasja, ale nie tylko on zapraszamy również na squash, bowling czy spinning, a w razie uczucia głodu do naszej restauracji.
  http://www.niku.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • buty adidas

  buty adidas
  Sportoutlet to skuteczny sposób na uprawianie sportu. Dzisiaj rozpocznij trening w bieganiu lub aerobiku ale nie zapomnij o odpowiednim obuwiu. Najbardziej pragniemy przedstawić Państwu naszą wyjątkową ofertę sprzedaży butów sportowych. Sprzedajemy takie marki jak NIKE, REEBOK, Puma, Adidas. Zapraszamy do skorzystania z oferty.
  http://www.sportoutlet.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Stronki o sporcie

  Stronki o sporcie
  Spis ciekawych linków do stron o sporcie i rekreacji. Nasz katalog jest tematyczny. W naszym katalogu znajdziesz tylko odnośniki do sportowych stron. Jeżeli posiadasz swoją stronę o sporcie to zapraszamy Cię do dodania jej do naszego spisu. Każda witryna przed dodaniem do naszego sportowego spisu jest skrupulatnie sprawdzana przez nasz zespół aby odpowiadała jakości i tematyce sportowej naszego katalogu.
  http://www.sport.v8v.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Klub bokserski w Poznaniu

  Klub bokserski w Poznaniu
  Poznański Klub Bokserski ma ogromną tradycję w trenowaniu adeptów pięściarstwa. Klub prowadzi treningi z podstaw boksu dla najmłodszych zawodników. Szkoli także profesjonalnych sportowców. W jego barwach boksują uznaniu bokserzy, reprezentujący różne kategorie wagowe. Reprezentanci klubu z powodzeniem boksują w wielu zawodach, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Pięściarze z Poznania mogą poszczycić się licznymi indywidualnymi i zespołowymi medalami mistrza kraju w grupie seniorów i młodzików. W klubie z młodzieżą trenują wyszkoleni trenerzy. Klub oferuje również usługi związane ze sponsoringiem firm.
  http://www.pkb-poznan.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Agencja Reklamowa Szczecin Agencja celna Agencja hostess Galerie sztuki Integracje Katolicyzm Czasopisma - Gazety Darmowe katalogi Darmowe ogłoszenia

Inne
gabinety medyczne. Spis szpitali, aptek, gabinety medyczne .
pisanie programów c++. Programowanie na zamówienie i pisanie programów c++ .
drukowanie na płótnie Textileprint. Profesjonalne drukowanie na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Pisanie Prac Licencjackich i Magisterskich. Pisanie Prac Licencjackich i Magisterskich . Sprawdź
prezentacja maturalna z polskiego. Chcesz aby twoja prezentacja maturalna z polskiego była perfekcyjna pod względem merytorycznym i poprawna stylistycznie? Napisz do nas, oferujemy prace na najwyższym poziomie.
lee biografia. Legenda bruce lee, chyba każdy zna filmy z małym smokiem, warto poczytać lee biografia .


Oprogramowanie UrbiCMS 2007