Kulturystyka i fitness • Forum sportowe treningi

  Forum sportowe treningi
  Forum sportowe www.trenowanie.pl znajdziesz tu plany,treningi z każdej dyscypliny,wypowiedzi expertów z dziedziny kulturystyki,sztuk walki innych dyscyplin sportowych Plany treningowe,suplementy,dieta,doping,zapytaj Możesz zadać pytanie na które odpowiedzą prawdziwi fachowcy Darmowa rejestracja,liczne konkursy z nagrodami Boks,MMA,karate,wrestling,aikido,judo,krav maga treningi na tematy każdej sztuki walki Wyposażenie treningowe,rękawice,worki,tarcze,ochraniacze,sprzęt w zależności od dyscypliny Strong mann,wyciskanie zawody,treningi wszystko co związane z ciężarami Rozmowy na każdy temat,wszystko co się wam podoba:) SERDECZNIE ZAPRASZAMY www.trenowanie.pl treningi,kulturystyka,forum sportowe,sztuki walki
  http://trenowanie.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Informacje o treningu na siłowni

  Informacje o treningu na siłowni
  Strona przedstawiająca porady dla ćwiczących na siłowni. Jan Łuka udziela cennych porad odnośnie diety i ćwiczeń min. ćwiczeń na masę, treningu na siłę, treningu na tricepsy, planów treningowych oraz przyrostu masy. Porady są w formie kursów oraz filmów instruktażowych bezpłatnych. Połączenie diety i ćwiczeń daje wytrwałym pożądane efekty .. Strona dostarcza istotnych informacji na temat ćwiczeń na siłownie. Filmy z ćwiczeniami na stronie http://trenerok.pl.
  http://janluka.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Serwis z kursami i filmami instruktażowymi na siłownię.

  Serwis z kursami i filmami instruktażowymi na siłownię.
  Na stronie oferta kursów i filmów instruktażowych na siłownię. Trenerzy tacy jak Jan Łuka i Ryszard Rećko udzielają praktycznych porad dotyczących treningu na siłowni. W serwisie zobaczymy szereg darmowych kursów i filmów instruktażowych dotyczących diety, treningu na mase i siłę. Bardzo ważny elementem treningu jest dobrana dieta, która połączona z systematycznym treningiem daje pożądane efekty w postaci dobrej sylwetki. Zaproponowane plany treningowe pozwalają prowadzić właściwy trening w dłuższej perspektywie czasowej. Wieloletnie doświadczenie wielokrotnych mistrzów Polski jest gwarancją sukcesu.
  http://trenerok.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • ProActiv - Andrzej Supron

  ProActiv - Andrzej Supron
  Klub ProActiv - Warszawa. Klub fitness i siłownia Andrzeja Suprona. Posiadamy profesjonalny sprzęt siłowy i kardio. Treningi ustalane są przez doświadczoną kadrę trenerską i dostosowywane do potrzeb i wymagań klienta. Szeroki wybór zajęć fitness pomaga rozbudować smukłą sylwetkę i poprawia wydolność organizmu.Oferta zawiera m.in. ABT, BODY TONING, TBC, HI LOW, STEP, STEP&SCULPT, POWER CIRCUIT, CIRCUIT, DANCE AEROBIC i jako specjalny dodatek PILATES. W klubie znajdziecie Państwo również saunę, solarium i vacum jet zapewniające błogi relaks po męczącym treningu. Pomożemy Wam poprawić kondycję i zadbamy o Wasze zdrowie i samopoczucie.
  http://www.proactiv.warszawa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Darmowe ogłoszenia Darmowe promocyjne katalogi Domeny i Hosting Kursy i szkolenia List Motywacyjny Matematyka Grecja Hiszpania Hobby

Inne
link. Malowannie
https://praca-magisterska-online.pl. https://praca-magisterska-online.pl (645)
https://herbcio.pl/bazylia-korzysci-zdrowotne/. Bazylia: Korzyści zdrowotne
Pisanie pracy z dziennikarstwa. Pisanie pracy z dziennikarstwa (900)
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
https://herbcio.pl/milorzab-dwuklapowy-ginkgo-biloba-11-korzysci/. Miłorząb dwuklapowy


Oprogramowanie UrbiCMS 2007