Turystyka zagraniczna • przewodnik po Warszawie

  przewodnik po Warszawie
  Przewodnik po Warszawie - Gwarancja profesjonalizmu: posiadam licencję przewodnika miejskiego; w 2010 r. skończyłem studia historyczne na UW. Gwarancja warszawskości: mieszkam w Warszawie od urodzenia, moi rodzice również. Gwarancja pozytywnej energii: nie zanudzam; nie przeszkadzają mi małe dzieci; nie lubię streszczać książek. I jeszcze jedno: zwykły przewodnik ma klientów - ja mam Gości
  http://www.tubylec-warszawski.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Lapiuk.pl

  Lapiuk.pl
  Zajmujemy się profesjonalnym przewozem osób w kraju i zagranicą. Obsługujemy wyjazdy i szkolenia organizowane przez firmy oraz imprezy organizowane przez osoby prywatne.Łączymy wysoką jakość oferowanych usług, punktualność i solidność z atrakcyjnymi cenami. Posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowej oraz licencję do przewozu osób na terenie całego kraju jak i w transporcie międzynarodowym.
  http://lapiuk.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Mykonos i inne cuda Europy

  Mykonos i inne cuda Europy
  Podróże po Europie zdają sie nie być dla nas już wielką atrakcją, szczególnie odkąd Polska jest w Unii Europejskiej. Powinniśmy jeździć po naszym kontynencie i poznawać europejską kulturę. Serwis Podróże po Europie zaprasza do czytania interesujących i pełnych przygód opowiadań ze szlaków turystycznych najciekawszych miejsc starego kontynentu.
  http://podroze-po-europie.manifo.com/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Święte wędrowanie - pielgrzymki

  Święte wędrowanie - pielgrzymki
  Chcą Państwo wziąć udział w pielgrzyce? Pielgrzymka to święte wędrowanie w jej trakcie powinna panować niecodzienna atmosfera, dlatego nie nalezy powierzać tego byle komu. Na naszej stronie znajdują się oferty profecjonalnych biur zajmujących się organizacją tego typu wyjazdów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nimi!
  http://www.favore.pl/cat191914_pielgrzymki.html
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Majorka - praktyczny przewodnik turystyczny

  Majorka - praktyczny przewodnik turystyczny
  Praktyczny przewodnik turystyczny po Majorce. Informacje o możliwościach efektywnego spędzenia wczasów na tej atrakcyjnej śródziemnomorskiej wyspie. Informacje o możliwościach uprawiania sportów wodnych,pieszych wędrówek, wypraw rowerowych, gry w golfa i tenisa. Oprócz nieograniczonych możliwości relaksu można tu podziwiać wiele interesujących zabytków będących świadkami skomplikowanej, wielowiekowej historii wyspy. Informacje o kulturze i obyczajach prawdziwych mieszkańców Majorki. Przyjemnej lektury.
  http://www.emajorka.info
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Altany Angielski Anteny Religia Rzeźba i malarstwo Rękodzieło Grafika Gry java Gry komputerowe

Inne
pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów na zamówienie.
haft komputerowy, haft richelieu. Profesjonalny haft komputerowy, haft richelieu w łodzi.
Pisanie za Grosze. Korepetytorzy Pisanie za Grosze pomogą Ci w Twojej pracy dyplomowej.
apteki i przychodnie. Apteki, szpitale, gabinety oraz apteki i przychodnie . Spis szpitali w Polsce.
praca dr. Zajmujemy się pisaniem prac na zamówienie - praca dr , mgr, lic czy inż. nie stanowi dla nas żadnego problemu. Zapraszamy
bruce lee (jun fan lee). Legenda sztuk walk bruce lee (jun fan lee) .


Oprogramowanie UrbiCMS 2007