Turystyka zagraniczna • przewodnik po Warszawie

  przewodnik po Warszawie
  Przewodnik po Warszawie - Gwarancja profesjonalizmu: posiadam licencję przewodnika miejskiego; w 2010 r. skończyłem studia historyczne na UW. Gwarancja warszawskości: mieszkam w Warszawie od urodzenia, moi rodzice również. Gwarancja pozytywnej energii: nie zanudzam; nie przeszkadzają mi małe dzieci; nie lubię streszczać książek. I jeszcze jedno: zwykły przewodnik ma klientów - ja mam Gości
  http://www.tubylec-warszawski.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Lapiuk.pl

  Lapiuk.pl
  Zajmujemy się profesjonalnym przewozem osób w kraju i zagranicą. Obsługujemy wyjazdy i szkolenia organizowane przez firmy oraz imprezy organizowane przez osoby prywatne.Łączymy wysoką jakość oferowanych usług, punktualność i solidność z atrakcyjnymi cenami. Posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowej oraz licencję do przewozu osób na terenie całego kraju jak i w transporcie międzynarodowym.
  http://lapiuk.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Mykonos i inne cuda Europy

  Mykonos i inne cuda Europy
  Podróże po Europie zdają sie nie być dla nas już wielką atrakcją, szczególnie odkąd Polska jest w Unii Europejskiej. Powinniśmy jeździć po naszym kontynencie i poznawać europejską kulturę. Serwis Podróże po Europie zaprasza do czytania interesujących i pełnych przygód opowiadań ze szlaków turystycznych najciekawszych miejsc starego kontynentu.
  http://podroze-po-europie.manifo.com/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Święte wędrowanie - pielgrzymki

  Święte wędrowanie - pielgrzymki
  Chcą Państwo wziąć udział w pielgrzyce? Pielgrzymka to święte wędrowanie w jej trakcie powinna panować niecodzienna atmosfera, dlatego nie nalezy powierzać tego byle komu. Na naszej stronie znajdują się oferty profecjonalnych biur zajmujących się organizacją tego typu wyjazdów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nimi!
  http://www.favore.pl/cat191914_pielgrzymki.html
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Majorka - praktyczny przewodnik turystyczny

  Majorka - praktyczny przewodnik turystyczny
  Praktyczny przewodnik turystyczny po Majorce. Informacje o możliwościach efektywnego spędzenia wczasów na tej atrakcyjnej śródziemnomorskiej wyspie. Informacje o możliwościach uprawiania sportów wodnych,pieszych wędrówek, wypraw rowerowych, gry w golfa i tenisa. Oprócz nieograniczonych możliwości relaksu można tu podziwiać wiele interesujących zabytków będących świadkami skomplikowanej, wielowiekowej historii wyspy. Informacje o kulturze i obyczajach prawdziwych mieszkańców Majorki. Przyjemnej lektury.
  http://www.emajorka.info
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Rzeźba i malarstwo Rękodzieło Sylwester Gry java Gry komputerowe Gry konsolowe Prezentacje maturalne Przedszkola Przedszkole tarchomin

Inne
Polityka cookies. {Link} nakłada obowiązek wdrożenia odpowiedniego komunikatu. Sprawdź za darmo czy też jesteś do tego zobligowany!
diamond-expert.eu. Świat kręci się wokół złota - diamond-expert.eu . Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam
tematy prac licencjackich socjologia. Wzory, przykłady, tematy prac licencjackich socjologia a pracy nadal brak. Nie czekaj, napisz do nas. Pomożemy ci napisać super pracę!
pisanie prac magisterskich szczecin. Fachowe i profesjonalne pisanie prac magisterskich szczecin . Serdecznie zapraszamy
tymczasowe pliki internetowe. Nie jesteś pewien czy Twoja strona wykorzystuje tymczasowe pliki internetowe . Możesz to sprawdzić u nas za darmo!


Oprogramowanie UrbiCMS 2007