Oprogramowanie • Wszystko o CorelDRAW

  Wszystko o CorelDRAW
  Strona internetowa poświęcona oprogramowaniu graficznemu CorelDRAW. Zapraszamy na stronę wszystkich pasjonatów Corela. Podstawowym programem kanadyjskiej firmy Corel jest CorelDraw popularny i lubiany edytor grafiki wektorowej, jednak dziś jego możliwości grubo wykraczają poza tylko tę zasadniczą funkcję. Program Corel Draw jest toteż kompletnym zestawem programów do grafiki.
  http://coreldraw.republika.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • 7point-oprogramowanie sklepu internetowego

  7point-oprogramowanie sklepu internetowego
  Grupa 7point to firma zajmująca się szeroko pojętym marketingiem internetowym. Jest twórcą wielu przydatnych produktów takich jak profesjonalne statystyki internetowe Statpoint,system geolokalizacji użytkowników Geopoint,programu do obsługi konsultantów internetowych Mailpoint. Firma wykonuje również audyty konsultantów.
  http://www.7point.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
 • Bankowość internetowa i mobilna

  Bankowość internetowa i mobilna
  Microsite o systemach IT firmy Comarch dla międzynarodowych i lokalnych banków oraz instytucji finansowych. Przedstawiane są rozwiązania internetowe (Internet Banking) oraz na urządzenia przenośne (Mobile Banking), a także aplikacje wspierające to oprogramowanie. Pobrać można folder informacyjny oraz studium przypadku z wdrożenia systemu bankowości elektronicznej.
  http://bankowosc.comarch.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • oprogramowanie enova

  oprogramowanie enova
  enova to nowoczesny, zintegrowany, funkcjonalny system do zarządzania przedsiębiorstwem i księgowości który w pełni zaspokoi potrzeby wymagającego Klienta. Oprogramowanie jest przeznaczone dla firm handlowych, produkcyjnych, transportowych i usługowych różnych branż, a także jednostek budżetowych i instytucji użyteczności publicznej. Sprzedaż i wdrożenia, hosting systemu enova. Bezpłatna infolinia handlowa: 0800 109 509
  http://enova.komako.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Alarmy Altany Angielski Projektowanie okładek płyt Religia Rzeźba i malarstwo

Inne
Prace Magisterskie Pisanie za Grosze. Prace Magisterskie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
forum edukacyjne. Szkolne forum edukacyjne , pomoce naukowe.
Pisanie doktoratu. Pisanie doktoratu może doprowadzić niejednego doktoranta do szewskiej pasji, nawet gdy dobrze orientujemy się w temacie. Potrzebujesz pomocy? Nie czekaj, tylko pisz.
chatbot. Strona poświęcona wirtualnym asystentom, chatbot , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia.
www.e-almatur.pl. Najlepsze oferty obozów i kolonii dla dzieci na stronie www.e-almatur.pl .
Diamond Expert. Nie wiesz jak ulokować swoje pieniądze? Udaj się do Diamond Expert . Jest to najbezpieczniejsza i najlepsza lokata twojego kapitału.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007