Oprogramowanie • Baza cenowa Intercenbud

  Baza cenowa Intercenbud
  Baza cen Intercenbud dostępna jest przez stronę www oraz na płytach CD. Jej adresatem są wszystkie osoby prowadzące działalność związaną z branżą budowlaną: firmy budowlane, projektowe, inwestorzy oraz rzeczoznawcy. Baza ta jest największym dostępnym na polskim rynku zbiorem zawierającym ceny średnia oraz ceny producentów i dostawców. Zapraszamy do naszego serwisu po więcej informacji o bazie cenowej Intercenbud.
  http://www.intercenbud.programy-kosztorysowe.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Aktualizacja Norma

  Aktualizacja Norma
  Buduj z Głową jest ukazującą się co kwartał aktualizacją do oprogramowania Norma PRO i Norma Standard. Oprócz dostarczenia aktualnej wersji programu, Buduj z Głową to źródło najświeższych informacji z dziedziny budownictwa i kosztorysowania. Aktualizacja do normy zapewni Ci dostęp do bazy wiedzy, również jeśli chodzi o przepisy prawne. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony i zakupu online.
  http://www.bzg.programy-kosztorysowe.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Logistyka

  Logistyka
  ERP Consulting jest portalem internetowych o programach ERP.Systemy ERP to aplikacje biznesowe dla przedsiębiorstw. Portal ERP Consulting szczegółowo zagłebia się w jeden z modułów systemów ERP. Systemy ERP dzielą się na pakiety i modyły. Każdy pakiet posiada swoje moduły odpowiednie do jego specyfukacji. W portalu tym poruszany jest pakiet Logistyka. Serwis ukazuje jego zalety, wyjasnia czym jest taki pakiet i dla kogo będzie potrzebny. Wyszczególniene sa również istotne jego elementy, które są kluczowe dla działania przedsiębiorstwa.
  http://erp-consulting.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Elektroniczna kartoteka pacjenta

  Elektroniczna kartoteka pacjenta
  Dostarczamy specjalizowane programy, poświęcone zwłaszcza sektorowi medycyny oraz farmacji. Swoim Klientom zapewniamy pomoc merytoryczną i techniczną w każdym etapie wdrożenia oraz eksploatacji naszych programów komputerowych. Oferujemy także usługi projektowania oraz monitorowania procesów biznesowych w ochronie zdrowia w oparciu o współczesne narzędzia komputerowe.
  http://www.kamsoft.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Altany Angielski Anteny Religia Rzeźba i malarstwo Rękodzieło Grafika Gry java Gry komputerowe

Inne
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających
animacje dla dzieci kraków. Oferujemy najlepsze animacje dla dzieci kraków .
http://textileprint.pl/przygotowanie-do-druku/. Drukowanie na tkaninach, płótnie, flagach: http://textileprint.pl/przygotowanie-do-druku/ . Zapraszamy
Import z chin. Import z chin . Profesjonalna firma konsultingowa specjalizująca się w handlu z chinami. Oferujemy następujące usługi: import z chin, eksport do chin, kontrole jakości towarów. Nasze biuro handlowe znajduje się w Szanghaju.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w dyplomówce - http://www.pisaniezagrosze.pl/
pompyciepla.pabianice.pl. Szukasz dobrego i opłacalnego ogrzewania do swojego domu? Wejdź na stronę pompyciepla.pabianice.pl , znajdziesz tam rozwiązania na każdą kieszeń!


Oprogramowanie UrbiCMS 2007