Oprogramowanie • Prowadzenie elektronicznej kartoteki pacjenta

  Prowadzenie elektronicznej kartoteki pacjenta
  Elektroniczna kartoteka pacjenta wykorzystywana jest przede wszystkim do przechowywania informacji o lekach i przebytych chorobach, o uczuleniach na różne środki, ale także za przy pomocy takiego konta da się umówić na wizytę do lekarza, sprawdzić dokładne zalecenia tyczące się stosowania leków, ustawić przypomnienie o wcześniej zaplanowanej wizycie. Możemy nawet wyszukać konkretnych specjalistów, którzy nas interesują, zlokalizowanych najbliżej naszego miejsca pobytu, apteki, w których można zaopatrzyć się w dany lek, a nawet w wybranej aptece sprawdzić aktualną dostępność do wybranych środków medycznych.
  http://www.kamsoft.pl/prod/serum/wiecej.htm
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Obieg dokumentów

  Obieg dokumentów
  LOGITO jako autorski produkt firmy Ideo Sp. z o.o. jest to system DMS, który umożliwia efektywną elektroniczną rotację dokumentów w urzędzie. Przyczynia się to do automatyzacji wszystkich procesów zachodzących w firmie, które wiążą się z rotacją dokumentów. LOGITO stworzone przez Ideo Sp. z o.o. jako elektroniczny schemat obiegu danych jest niezbędne we współcześnie działających firmach oraz instytucjach, w których kierownicy dbają o sprawny przepływ wiadomości. Ideo Sp. z o.o. opracowało LOGITO w dwóch wersjach: dla firm oraz LOGITO dla administracji. W zależności od instytucji – prywatnej bądź państwowej, można nabyć odpowiedni system upraszczający obieg faktur.
  http://www.logito.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Aplikacje Facebook

  Aplikacje Facebook
  Click apps to rewolucyjne aplikacje przeznaczone dla wszystkich użytkowników Facebooku. Darmowe, w całości edytowalne i proste w obsłudze sprawią, że zarządzanie profilem będzie bardziej przyjemniejsze! Click apps nieustannie się zmienia. Specjalnie z myślą o Was poszerzamy nasz produkt o nowe funkcjonalności, które mają zapewnić jeszcze lepszą wydajność aplikacji. Zaorganizuj własny konkurs fotograficzny na Facebooku, zaprojektuj zabawną grę i zaproś fanów do wspólnej zabawy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź nas na czwartkowych konsultacjach, podczas których grono naszych specjalistów udzieli Ci wszelkiej pomocy i wymieni się swoim doświadczeniem!
  http://click-apps.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • LucidCRM - CRM online dla firm

  LucidCRM - CRM online dla firm
  Przyjazny CRM udostępniony w chmurze, czyli online z możliwością korzystania z każdego miejscu na świecie. Zawiera w sobie wszystkie elementy charakterystyczne dla CRM (tj. zarządzanie czasem w formie delegowania zadań i rejestracji wydarzeń, dokumentami, generowanie raportów i faktur, obsługa klienta, wsparcie procesu sprzedaży z wykorzystaniem szans sprzedażowych) wzbogacone o mechanizmy komunikacji wewnętrznej w firmie. Pozwala na poprawę organizacji pracy oraz polepszenie procesów kontaktów z klientem. Moduł szansy sprzedażowej umożliwia przeprowadzenie pełnego procesu sprzedaży wraz z generowaniem i automatyczną wysyłką faktur do klienta. System charakteryzuje się dużą intuicyjnością obsługi. Wypróbuj za darmo!
  http://lucidcrm.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Odwadniania Organizacja imprez Projektant wnętrz ERP Filmy w internecie Forum Dyskusyjne Nauka latania Nauka słówek angielskich Pisanie prac

Inne
pisanie prac magisterskich katowice. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy pomoc i pisanie prac magisterskich katowice , wrocław, poznań.
strony www poznań. Agencja interaktywna oferuje fachowe, niepowtarzalne strony www poznań w bardzo atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy.
tematy pracy licencjackiej kosmetologia. Świadczymy usługi w zakresie pisania prac. Pomożemy Ci wybrać tematy pracy licencjackiej kosmetologia i napisać prace. Nie czekaj, zapraszamy już teraz.
pliki cookie. Sprawdź bezpłatnie czy Twoja strona wykorzystuje pliki cookie . Zapraszamy
Diamond Expert. Najpiękniejsze pierścionki tylko w Diamond Expert . Zapraszamy
Batik Olszanska. Batik Olszanska , malarstwo, rzeźba i wiele więcej. Zapraszam


Oprogramowanie UrbiCMS 2007