Oprogramowanie • makroExcel - makra i programy w Excelu

  makroExcel - makra i programy w Excelu
  Programy w excelu - makra i programowanie Visual Basic. Przykłady i opis wykonania samodzielnych aplikacji bazodanowych, korespondencyjnych, księgowych itp. na przykładzie firmy zarządzania nieruchomościami. Tutoriale, algorytmy, tematyczny spis literatury i linków. Strona G. Koralewskiego
  http://www.programywexcelu.boo.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Rozwiązania

  Rozwiązania
  Systemy mobilne - Adept Software. Firma oferuje oprogramowanie mobilne na urządzenia typu Pocket PC. Wysokiej jakości systemy mobilne i oprogramowanie wspomagające sprzedaż mobilną. Rozwiązania mobilne - mobilny crm, systemy na palmtopy, mobilny handlowiec, ipaq, SFA - Sales Force Automation.
  http://www.adept.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Oprogramowanie dla firm

  Oprogramowanie dla firm
  Blog poświęcony tematyce oprogramowania dla MSP, takiego jak Raks, InsERT, Wa-pro, CDN. Zawiera również informacje o wszelkich nowościach z dziedziny IT. Znajdziesz tu wiele informacji potrzebnych do prowadzenia przedsiębiorstwa a szczególnie o oprogramowaniu, które znacznie ułatwi pracę w Twoim przedsiębiorstwie.
  http://www.oprogramowaniedlafirm.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Program do faktur

  Program do faktur
  Program do wystawiania faktur to oprogramowanie niezbędne w każdej firmie, która oferuje własne produkty i usługi klientom. Program do wystawiania faktur powinien mieć możliwość szybkiego przeszukiwania bazy danych dostawców i odbiorców według kilku różnych kryteriów - numerów NIP, adresu, nazwy firmy. Dzięki wysokiej dynamice działania oprogramowania do faktur podwyższa się wydajność i produkcyjność firmy. Na stronie opisujemy programy do wystawiania faktur, ich zalety i możliwości.
  http://www.do-zarzadzania.eu
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Giełda Softu

  Giełda Softu
  Strona ta jest stroną domową programisty XairLava. Na tej stronie można znaleźć informacje na temat oprogramowania jego autorstwa jak i również stronach które wykonał. Strona ma formę blogu.
  http://gieldasoftu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Filmy w internecie Forum Dyskusyjne Gify Nauka słówek angielskich Pisanie prac Prace magisterskie Imprezy Imprezy dla firm Imprezy integracyjne wielkopolska

Inne
Prace Magisterskie Pisanie za Grosze. Prace Magisterskie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
forum edukacyjne. Szkolne forum edukacyjne , pomoce naukowe.
Pisanie doktoratu. Pisanie doktoratu może doprowadzić niejednego doktoranta do szewskiej pasji, nawet gdy dobrze orientujemy się w temacie. Potrzebujesz pomocy? Nie czekaj, tylko pisz.
chatbot. Strona poświęcona wirtualnym asystentom, chatbot , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia.
www.e-almatur.pl. Najlepsze oferty obozów i kolonii dla dzieci na stronie www.e-almatur.pl .
Diamond Expert. Nie wiesz jak ulokować swoje pieniądze? Udaj się do Diamond Expert . Jest to najbezpieczniejsza i najlepsza lokata twojego kapitału.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007