Oprogramowanie • makroExcel - makra i programy w Excelu

  makroExcel - makra i programy w Excelu
  Programy w excelu - makra i programowanie Visual Basic. Przykłady i opis wykonania samodzielnych aplikacji bazodanowych, korespondencyjnych, księgowych itp. na przykładzie firmy zarządzania nieruchomościami. Tutoriale, algorytmy, tematyczny spis literatury i linków. Strona G. Koralewskiego
  http://www.programywexcelu.boo.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Rozwiązania

  Rozwiązania
  Systemy mobilne - Adept Software. Firma oferuje oprogramowanie mobilne na urządzenia typu Pocket PC. Wysokiej jakości systemy mobilne i oprogramowanie wspomagające sprzedaż mobilną. Rozwiązania mobilne - mobilny crm, systemy na palmtopy, mobilny handlowiec, ipaq, SFA - Sales Force Automation.
  http://www.adept.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Oprogramowanie dla firm

  Oprogramowanie dla firm
  Blog poświęcony tematyce oprogramowania dla MSP, takiego jak Raks, InsERT, Wa-pro, CDN. Zawiera również informacje o wszelkich nowościach z dziedziny IT. Znajdziesz tu wiele informacji potrzebnych do prowadzenia przedsiębiorstwa a szczególnie o oprogramowaniu, które znacznie ułatwi pracę w Twoim przedsiębiorstwie.
  http://www.oprogramowaniedlafirm.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Program do faktur

  Program do faktur
  Program do wystawiania faktur to oprogramowanie niezbędne w każdej firmie, która oferuje własne produkty i usługi klientom. Program do wystawiania faktur powinien mieć możliwość szybkiego przeszukiwania bazy danych dostawców i odbiorców według kilku różnych kryteriów - numerów NIP, adresu, nazwy firmy. Dzięki wysokiej dynamice działania oprogramowania do faktur podwyższa się wydajność i produkcyjność firmy. Na stronie opisujemy programy do wystawiania faktur, ich zalety i możliwości.
  http://www.do-zarzadzania.eu
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Giełda Softu

  Giełda Softu
  Strona ta jest stroną domową programisty XairLava. Na tej stronie można znaleźć informacje na temat oprogramowania jego autorstwa jak i również stronach które wykonał. Strona ma formę blogu.
  http://gieldasoftu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Agencja Reklamowa Szczecin Agencja celna Agencja hostess Galerie sztuki Integracje Katolicyzm Czasopisma - Gazety Darmowe katalogi Darmowe ogłoszenia

Inne
pisanie prac inżynierskich warszawa. Nie wiesz jak wziąć się za tworzenie pracy? Oferujemy profesjonalne pisanie prac inżynierskich warszawa , łódź, poznań, wrocław.
Pisanie Referatów. Pisanie Referatów o różnej tematyce. Sprawdź
Okulista Białystok - Radosław Żywalewski. Okulista Białystok - Radosław Żywalewski to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!
http://www.kancelariabartuzel.pl/. Najlepszą pomoc prawną oferuje http://www.kancelariabartuzel.pl/ .
prace licencjackie lublin. Potrzebujesz pomocy w tworzeniu licencjatu? Szukasz sprawdzonej i zaufanej osoby? Oferujemy profesjonalne prace licencjackie lublin . Nie czekaj, napisz do nas już dzisiaj.
pompa ciepła. Jakie jest najtańsze i najbardziej ekologiczne ogrzewanie domu? oczywiście - pompa ciepła . Nie zastanawiaj się, już teraz zmniejsz koszty ogrzewania swojego domu.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007