Oprogramowanie • Szkolenia FIDIC

  Szkolenia FIDIC
  Nasza firma prowadzi szkolenia dla budownictwa: szkolenia FIDIC, kursy kosztorysowania, szkolenia z obsługi programu Norma PRO. Dostarczamy również oprogramowanie dla budownictwa. Oferujemy programy kosztorysowe Norma PRO oraz Norma STANDARD. Obecnie są to najczęściej używane programy kosztorysowe w Polsce. Na tą chwilę z systemów Norma korzysta ponad 20 tys. kosztorysantów.
  http://www.astino.pl/szkolenia/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • TELBIT TELEINFORMATYKA

  TELBIT TELEINFORMATYKA
  Nasza firma istnieje na rynku od 1994 roku. Specjalizujemy się w obsłudze infrastruktury tele-informatycznej przedsiębiorstw. Zamujemy się tworzeniem i hostowaniem stron www, zabezpieczeniami sieci, odzyskiwaniem danych, montażem central telefonicznych i serwisem kas fiskalnych. telefon (58) 56 278 92 fax (58) 56 337 79
  http://www.telbit.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • corel

  corel
  Sklep z oprogramowaniem komputerowym i nawigacją. NaviSystems Consulting & Software - najtańsze i najlepsze oprogramowanie w Polsce. Sklep Online. Naszą misją jest oferowanie i sprzedaż produktów oraz usług za pośrednictwem internetu, w sposób przyjazny i w pełni profesjonalny, aby klient był usatysfakcjonowany i chętnie do nas wracał.
  http://www.navisystems.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Oprogramowanie dla banków

  Oprogramowanie dla banków
  Strona prezentuje szereg cennych informacji na temat systemów bankowych oraz opisuje najczęściej stosowane oprogramowanie dla banków oraz najnowocześniejsze rozwiązania IT dla bankowości. Nasza strona ma charakter informacyjny. Umieszczone na stronie informacje na temat oprogramowania bankowego oraz ogólnie oprogramowania finansowego są sprawdzone i pewne. Mamy nadzieje, że posłużą internautom w pogłębianiu wiedzy nt. systemów bankowych.
  http://www.systemybankowe.eu
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Pliki

  Pliki
  e-instalki.pl - strona na miarę waszych oczekiwań. Najlepsze, najnowsze i do tego dodajmy darmowe , w pełni legalne oprogramowanie dla Twojego ukochanego komputera. Tutaj każdy znajdzie wszystko dla siebie. Pobierz instalki i je zainstaluj i ciesz się swoimi najlepszymi programami dostępnymi na rynku.
  http://www.e-instalki.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Altany Angielski Anteny Religia Rzeźba i malarstwo Rękodzieło Grafika Gry java Gry komputerowe

Inne
tematy prac licencjackich politologia. Brak pomysłu na tematy prac licencjackich politologia , a czas pędzi nieubłaganie. Świadczymy usługi z zakresu pisania prac. Satysfakcja gwarantowana!
tematy prac licencjackich z pedagogiki. Profesjonalne pisanie prac. Pomożemy ci wybrać tematy prac licencjackich z pedagogiki i napisać perfekcyjną pracę. Zapraszamy
Praca Inżynierska za Grosze. Praca Inżynierska za Grosze to strzał w dziesiątkę!
Wycena diamentów/brylantów. Chcesz zarabiać w kryzysie? Wybierz najlepszą i najbezpieczniejszą lokatę - zdecyduj się na Wycena diamentów/brylantów .
maszyny czyszczące. Profesjonalnie maszyny czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
reklama w sieci reklamowej. reklama w sieci reklamowej pozwoli Ci na doracie do wielu odbiorców.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007