Oprogramowanie • Darmowe programy

  Darmowe programy
  Polski serwis poświęcony oprogramowaniu. Starannie wyselekcjonowana baza programów, spolszczenia, nowości, testy, artykuły, demonstracje, porady, konkursy, forum. Najpopularniejsze darmowe programy do ściągnięcia podzielone na kategorie. Ściągnij programy antywirusowe, biurowe, internetowe, p2p, multimedialne, gry itp.
  http://www.x-programy.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Program do przyspieszania komputera Slow-PCfighter

  Program do przyspieszania komputera Slow-PCfighter
  Strona softu Slow PC-fighter to remedium na Twój powolny komputer. Oprogramowanie zwiększające szybkość komputera dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii do odnajdywania i usuwania błędów pozwoli jest skuteczne i sprawdzone przez wielu użytkowników. Wolny komputer jest problemem, z którym spotyka się każdy użytkownik PC. SLOW-PCfighter odnajduje i usuwa m.in. niepotrzebne wpisy w rejestrze wprowadzone przez wadliwe programy, wadliwie zainstalowane sterowniki i optymalizuje uruchamianie systemu Windows.
  http://www.spamfighter.com/SLOW-PCfighter/Lang_PL/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Najlepszy antywirus

  Najlepszy antywirus
  Szukasz sprawdzonego programu antywirusowego? Zapraszamy na naszą stronę, gdzie prezentujemy cały szereg darmowych i trialowych wersji najbardziej znanych programów antywirusowych. Dodatkowo posiadasz możliwość przetestowania najskuteczniejszych wersji online.
  http://www.antywirus.yoyo.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Altany Angielski Anteny Religia Rzeźba i malarstwo Rękodzieło Grafika Gry java Gry komputerowe

Inne
Katalog top-web
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w licencjacie - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Tematy prac licencjackich zarządzanie. Tematy prac licencjackich zarządzanie zaproponowane przez promotora są zbyt trudne? Nie wiesz czy sobie po radzisz? Odwiedź naszą stronę i skorzystaj z naszej oferty.
Pisanie prac po angielsku. Pisanie prac po angielsku to bardzo duże wyzwanie, nawet jeśli dobrze znasz ten język. Szukasz osoby, która pomoże ci w napisaniu pracy bądź zredaguje twój tekst? Jesteśmy do twojej dyspozycji.
forum taneczne. Zapraszamy na forum dot. tematyki tańca. Wejdź i zobacz: forum taneczne . Poznaj bratnie dusze i rozmawiaj o tańcu.
praca magisterska z matematyki. Ułamki, całki, logarytmy, funkcje - wszystko to może przyprawić o zawrót głowy. A gdy do tego dojdzie praca magisterska z matematyki to może doprowadzić niejednego studenta do szewskiej pasji. Nie łam się, przełam się i napisz do nas!


Oprogramowanie UrbiCMS 2007