Portale tematyczne • blue-ray

  blue-ray
  Blue-ray to nośniki danych, które umożliwiają nagrywanie sporych ilości danych. Świat został podzielony na 3 części, każda część odpowiada innemu kodowi odtwarzacza jak i płycie, przez co wyróżniamy A/1 (obie Ameryki), B/2 (Europa i ine państwa), C/3 - głównie Rosja i państwa mniejsze.
  http://www.blu-ray.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Oprogramowanie

  Oprogramowanie
  Programy mogą posiadać różne licencje, o tym chyba każdy wie, na przykład licencja trial służy do przetestowania danego oprogramowania, przez okres 14-30 dni. Wersja freeware to taka wersja, gdzie programu możemy używać bez żadnych ograniczeń za darmo. Istnieje również i wersja open source, czyli program jest na licencji otwartego kodu, przez co każdy może go edytować w mniejszym, bądź większym stopniu.
  http://www.softplex.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Zalewanie w plexi

  Zalewanie w plexi
  Firma istnieje od 1953 roku. Przez ponad 50 lat zdobyliśmy wiele doświadczenia w obróbce tworzyw sztucznych. Wykonujemy każde zlecenia - nawet te najbardziej nietypowe i wymagające. Naszymi klientami były do tej pory firmy każdej wielkości, największe i najbardziej znane to: Rank Xerox, PKO BP, WBK, Lukas Bank itp. Pracowaliśmy także dla hoteli, szpitali, teatrów oraz wielu innych instytucji.
  http://www.janzwierzycki.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Drobne AGD Poznań

  Drobne AGD Poznań
  Firma powstała w 1989r. Wieloletnia tradycja, duże doświadczenie i bogaty asortyment pozwalają nam zaspakajać wszystkie oczekiwania Naszych Klientów. Posiadamy własny import oraz składy fabryczne wielu czołowych producentów na naszym rynku. Prowadzimy sprzedaż na terenie firmy jak również poprzez naszych przedstawicieli handlowych. Możliwe jest także zamawianie towaru drogą elektroniczną.
  http://www.agd-warta.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
!!! praca zarabianie ,nagłośnienie koncertĂłw Poznań - Religie, wierzenia Biżuteria Blogi o sztuce DJ na wesele

Inne
drukowanie na płótnie Textileprint. Profesjonalne drukowanie na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
prezentacja maturalna z polskiego. Chcesz aby twoja prezentacja maturalna z polskiego była perfekcyjna pod względem merytorycznym i poprawna stylistycznie? Napisz do nas, oferujemy prace na najwyższym poziomie.
lee biografia. Legenda bruce lee, chyba każdy zna filmy z małym smokiem, warto poczytać lee biografia .
szpitale. Lista szpitali w Polsce wejdź i zobacz: szpitale .
Wycena brylantów/diamentu. Lokata w złoto,Wycena brylantów/diamentu , monety, diamenty i brylanty - to najlepsza inwestycja twoich pieniędzy. Inwestuj z głową!
pisanie prac zaliczeniowych tanio. Świadczymy profesjonalne usługi korepetytorskie, oferujemy pisanie prac zaliczeniowych tanio , dobrze i terminowo.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007