Portale tematyczne • Szkolenia negocjacje, komunikacja, komunikacja werbalna

  Szkolenia negocjacje, komunikacja, komunikacja werbalna
  Komunikacja werbalna, mimo że korzystamy z niej na co dzień, nie dla wszystkich z nas stanowi pole do popisu. Niestety tylko niewielu z nas urodziło się z talentem do krasomówstwa. Pewnie dlatego interesuje Cię temat "szkolenia komunikacja". Zapraszamy na nasz portal, który w pełni został poświęcony tej dziedzinie. Ponadto, jeśli do swoich słabych stron zaliczasz zdolności do negocjacji, zajrzyj do naszej kategorii "szkolenia negocjacje", w której znajdziesz mnóstwo artykułów jak i filmików wskazujących jakie techniki stosować by w negocjacjach zawsze uzyskać jak najwięcej lub stracić jak najmniej. Zapraszamy na Szkolenia-Komunikacja.pl
  http://www.szkolenia-komunikacja.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Portal internetowy Polonia

  Portal internetowy Polonia
  Istniejąca w sieci witryna CałaPolonia zawiera wiadomości z wszystkich regionów, gdzie są Polacy. Po otworzeniu strony pokazuje się intro, które obrazuje poszczególne lądy, gdzie rodacy przebywają. Barwa strony utrzymana jest w narodowych barwach. Cała Polonia ułatwia znalezienie przydatnych newsów dla ludzi znajdujących się poza Polską na stałe lub krótkoterminowo. Na stronie znajdziemy sporo przydających się wiadomości. Portal przeznaczony jest do wszystkich Polaków, którym Polska jest wybitnie bliska.
  http://cala-polonia.com
  Zgłoś nie działający link/spam
 • Rapidshare za darmo

  Rapidshare za darmo
  Potrzebujesz ściągnąć kilkadziesiąt dużo ważących plików z serwisu megaupload, rapidshare etc.? Jeśli tak, to ten serwis Ci to umożliwi, dużo szybciej niż bezpośrednio stamtąd. Serwis ten omija wszelkie limity na pliki. Potrzebujesz jedynie konto, a potem podajesz linki, z których chcesz ściągnąć plik.
  http://fileox.org
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Rzeźba i malarstwo Rękodzieło Sylwester Gry java Gry komputerowe Gry konsolowe Prezentacje maturalne Przedszkola Przedszkole tarchomin

Inne
tematy prac licencjackich politologia. Brak pomysłu na tematy prac licencjackich politologia , a czas pędzi nieubłaganie. Świadczymy usługi z zakresu pisania prac. Satysfakcja gwarantowana!
tematy prac licencjackich z pedagogiki. Profesjonalne pisanie prac. Pomożemy ci wybrać tematy prac licencjackich z pedagogiki i napisać perfekcyjną pracę. Zapraszamy
Wycena diamentów/brylantów. Chcesz zarabiać w kryzysie? Wybierz najlepszą i najbezpieczniejszą lokatę - zdecyduj się na Wycena diamentów/brylantów .
maszyny czyszczące. Profesjonalnie maszyny czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
reklama w sieci reklamowej. reklama w sieci reklamowej pozwoli Ci na doracie do wielu odbiorców.
pisanie prac magisterskich Rzeszów. Chcesz mieć piątkę z obrony, ale tworzenie pracy idzie jak po grudzie. Skorzystaj z naszej pomocy - oferujemy fachowe pisanie prac magisterskich Rzeszów .


Oprogramowanie UrbiCMS 2007