Portale tematyczne • Szkolenia negocjacje, komunikacja, komunikacja werbalna

  Szkolenia negocjacje, komunikacja, komunikacja werbalna
  Komunikacja werbalna, mimo że korzystamy z niej na co dzień, nie dla wszystkich z nas stanowi pole do popisu. Niestety tylko niewielu z nas urodziło się z talentem do krasomówstwa. Pewnie dlatego interesuje Cię temat "szkolenia komunikacja". Zapraszamy na nasz portal, który w pełni został poświęcony tej dziedzinie. Ponadto, jeśli do swoich słabych stron zaliczasz zdolności do negocjacji, zajrzyj do naszej kategorii "szkolenia negocjacje", w której znajdziesz mnóstwo artykułów jak i filmików wskazujących jakie techniki stosować by w negocjacjach zawsze uzyskać jak najwięcej lub stracić jak najmniej. Zapraszamy na Szkolenia-Komunikacja.pl
  http://www.szkolenia-komunikacja.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Portal internetowy Polonia

  Portal internetowy Polonia
  Istniejąca w sieci witryna CałaPolonia zawiera wiadomości z wszystkich regionów, gdzie są Polacy. Po otworzeniu strony pokazuje się intro, które obrazuje poszczególne lądy, gdzie rodacy przebywają. Barwa strony utrzymana jest w narodowych barwach. Cała Polonia ułatwia znalezienie przydatnych newsów dla ludzi znajdujących się poza Polską na stałe lub krótkoterminowo. Na stronie znajdziemy sporo przydających się wiadomości. Portal przeznaczony jest do wszystkich Polaków, którym Polska jest wybitnie bliska.
  http://cala-polonia.com
  Zgłoś nie działający link/spam
 • Rapidshare za darmo

  Rapidshare za darmo
  Potrzebujesz ściągnąć kilkadziesiąt dużo ważących plików z serwisu megaupload, rapidshare etc.? Jeśli tak, to ten serwis Ci to umożliwi, dużo szybciej niż bezpośrednio stamtąd. Serwis ten omija wszelkie limity na pliki. Potrzebujesz jedynie konto, a potem podajesz linki, z których chcesz ściągnąć plik.
  http://fileox.org
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Antykwariaty Antyradary Aparatura Laboratoryjna Szkło artystyzne Taniec Teatr, kino

Inne
maszyny czyszczące lewi-polska. Nasze maszyny czyszczące lewi-polska to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających.
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
pompa ciepła łódź. Zajmujemy się urządzeniami do ogrzewania i klimatyzacji domów i mieszkań. Udzielimy porad i pomożemy dokonać właściwego wyboru pompa ciepła łódź . Serdecznie zapraszamy
Optimex - okulista. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Optimex - okulista w Białymstoku.
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.
praca magisterska politologia. Interesują Cię systemy polityczne czy też życie politycznych elit w kraju. A może dążysz do tego aby zostać politykiem? Przed Tobą długa droga. Pierwszym jej etapem jest praca magisterska politologia . Dalej pójdzie z górki:)


Oprogramowanie UrbiCMS 2007