Gry komputerowe • Odlotowe gry logiczne

  Odlotowe gry logiczne
  <p>Gry umysłowe (logiczne) pojawiły się kilkadziesiąt lat temu. Były na Sinclair, Commodore, Schneider, Dreamcast, Playstation, są też na współczesne komputery osobiste. Różnią się między innymi stopniem trudności, jakością wykonania, zasadami rozrywki i atrakcyjnością. Jedne pozycję stają się hitami, inne szybko zostają zapomniane. Ale jak odróżnić ziarno od plew? To proste! Jest na to sposób. Wystarczy że odwiedzisz naszą witrynę internetową grylogiczne.pl. Znajduje się na niej kilka tysięcy gier od takich firm jak: Alawar, HipSoft LLC, Anino Games, Youdagames, Playrix, Far Mills i PinPin Team. My nie deklarujemy, my gwarantujemy świetną zabawę. Czekamy na Ciebie!
  http://www.grylogiczne.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • rapid games

  rapid games
  We are a small gaming studio that has an aim. We want to produce the best mobile games for your entertainment! We are eager to start new challenges and hear your opinions about our products. We are also open for various cooperation opportunities! Digger Machine - Dig into the deepest parts of the ground! Collect rare minerals, crystals, and upgrades to move your machine further. Sleepwalker: Time To Wake Up - Lead a poor sleepwalker from his bed to a safe point where he can finally wake up.
  http://rapidgamesstudio.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Counter Strike Global Offensive

  Counter Strike Global Offensive
  Forum graczy counter strike global offensive w skrócie cs go na którym prowadzimy luźne dyskusje na wszelkie zagadnienia związane z tą tematyką od rozwiązywania problemów z grą przez obstawianie drużyn na CSGOLounge, ocenianie nagrań i kanałów twitch, szukanie klanów i drużyn aż po wymienianie się skinami. Na naszej stronie można także zareklamować swój własny serwer oraz dowiedzieć się nowych ciekawostek o csgo.
  http://webkiller.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • państwa i miasta

  państwa i miasta
  Państwa, Miasta jest to gra towarzyska polegająca na wyszukiwaniu słów z różnych dziedzin rozpoczynających się na daną literę. Państwa Miasta to kultowa gra, w którą na kartkach papieru grały całe pokolenia. Dzięki przeniesieniu tej gry z kartki na ekran monitora masz niepowtarzalną okazje zagrać ze swoimi znajomymi online. Gra jest przeznaczona dla graczy w liczbie od 3 do 10. Każdy uczestnik gry ma do dyspozycji na ekranie kartkę papieru z narysowaną tabelką sześciu kolumn. By rozpocząć grę należy ją wcześniej utworzyć.
  http://panstwamiasta.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Antyradary Aparatura Laboratoryjna Apartamenty Sopot Taniec Teatr, kino Wideofilmowanie Hipermarket internetowy Hosting obrazków Hurtownie danych

Inne
Kim jest klipspringer w rozdziale 5?. Czy klipspringer jest bogaty w "Wielkim Gatsbym"?
https://aktinet.pl/jaki-procent-z-30-dolarow-stanowi-6-dolarow/. Jaki procent z 30 dolarów stanowi 6 dolarów?
https://aktinet.pl/jak-wykryc-usterki-w-terenie/. Jak wykryć usterki w terenie?
Ile milionów jest równe pół miliarda?. Jaka jest wartość miliona?
link. link
prezentacje maturalne ogłoszenia. Przeglądasz strony www, aby znaleźć prezentacje maturalne ogłoszenia (391) . Nie trać czasu, lepiej odwiedź naszą stronę. Otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007