Blogi



 • Muzyka na bloga

  Muzyka na bloga
  Prosty sposób na dodanie muzyki na bloga lub własną stronę www. Prosta instalacja polegająca wyłącznie na wklejeniu krótkiego Kodu HTML generującego darmowy odtwarzacz grający muzykę w tle strony.
  http://jak-dodac-muzyke-na-bloga.blogspot.com/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Ciekawe artykuły

  Ciekawe artykuły
  Wirtualny salon wszystkich mających coś ciekawego do powiedzenia. Czym jest SEO Pax - tak jak w starożytnym Rzymie PAX określa stanu pokoju istniejącego wewnątrz i na zewnątrz państwa. Skrót SEO wszyscy znają ;) ale przypomnę oznacza proces optymalizacji i pozycjonowania witryn internetowych pod kontem wyszukiwarek głównie pod miłościwie nam panujące Google. Jak nie trudno się domyślić tytuł bloga nawiązuje do pokojowego współistnienia wszystkich pozycjonerów i uczciwych praktyk w pozycjonowaniu stron. Niemniej nie mam złudzeń iż tak jak Pax Romana był tylko hasłem politycznym i pobożnym życzeniem tak wśród pozycjonerów są mniejsze i większe wojny - pomarzyć jednak można. Zapraszam każdego i liczę iż idea pokoju doda wszystkim więcej mocy.
  http://seopax.net
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Śmieszne teksty

  Śmieszne teksty
  Jeżeli chcesz się oderwać od szarej rzeczywistości, to doskonale trafiłeś, ponieważ ta strona została stworzona specjalnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj kawały, dowcipy, żarty oraz śmieszne teksty, dzięki którym uśmiejesz się do łez. Dobry humor i rozrywka gwarantowana. Mam nadzieję, że spodoba Ci się strona Śmieszne teksty i będziesz często na nią zaglądać. Serdecznie zapraszamy do lektury i komentowania.
  http://smieszne-teksty.blogspot.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Ogrzewanie

  Ogrzewanie
  No i stało się. Mam swojego bloga. tak przy okazji remontu centralnego ogrzewania jakoś to wyszło. Musiałem wymienić kocioł i grzejniki, z że nie lubię niczego robić na pół gwizdka zacząłem zgłębiać ten temat. Sporo sie dowiedziałem i postanowiłem opisać to wszystko na blogu. Więc stało się - mam swojego bloga o ogrzewaniu.
  http://smutny.newblog.pl
  Zgłoś nie działający link/spam




Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt



Na skróty
List Motywacyjny Matematyka Nauka Hiszpania Hobby Hotel SPA Choroby skóry Ciąża Cukrzyca

Inne
Jak rozmnażać Dracaena Angolensis?. Jakiej temperatury potrzebuje Dracaena Angolensis?
Zioła na biegunkę. Jakie zioła na biegunkę?
urządzenia do mycia okien. urządzenia do mycia okien (942)
Korepetycje z języka polskiego. Najlepsze Korepetycje z języka polskiego (14) w Katowicach.
https://doszwecji.pl/10-najpiekniejszych-parkow-narodowych-szwecji/. 10 najpiękniejszych parków narodowych Szwecji
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (275)


Oprogramowanie UrbiCMS 2007