Choroby • Egzema

  Egzema
  Głównym objawem egzemy jest sucha skóra. Egzema najczęściej pojawia się na twarzy, kolanach oraz łokciach, o czym można przeczytać na tej stronie. W leczeniu egzemy pomocna jest odpowiednia dieta. Egzemę mogą powodować efekty uboczne określonych leków.
  http://egzema.edu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Profilaktyka chorób układu krążenia

  Profilaktyka chorób układu krążenia
  Z portalu dowiemy się jak postąpić kiedy ktoś z naszego otoczenia przechodzi zawał. Bardzo znaną chorobą serca jest arytmia. Poprawna profilaktyka układu krążenia w młodszym wieku może pomóc ochronić się przed różnorodnymi chorobami. Chorobom serca sprzyja większa waga.
  http://profilaktyka.chorobyserca.info.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Grypa info

  Grypa info
  Leczenie grypy w dużej mierze polega na podawaniu środków na zbicie wysokiej temperatury a także przeciwwirusowych. Do najczęstszych powikłań grypy zaliczane jest zapalenie płuc oraz oskrzeli. Jeżeli u małego dziecka pojawi się się grypa, leczenie jest nieodzowne, żeby zaradzić wielu problemom zdrowotnym. Powrót do zdrowia po przebytej grypie zwykle trwa zwykle około 2 tygodni, o czym informuje nas strona.
  http://grypa-info.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Grzybica paznokci

  Grzybica paznokci
  Przebarwienia płytki paznokcia na biały mętny kolor jest informacją o grzybicy paznokci. W leczeniu grzybicy można też spróbować domowych metod. Z umieszczonych na stronie informacji dowiemy się jaką chorobą jest grzybica paznokci. Leczenie grzybicy paznokci odbywa się za pomocą tzw. metody pulsowej. Grzybica międzypalcowa bezpośrednio prowadzi do powstania grzybicy paznokci.
  http://grzybicapaznokci.info.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Nowotwory

  Nowotwory
  Obecnie nowotwory są zaliczane do chorób cywilizacyjnych. Najbardziej znanym rakiem pojawiającym się u kobiet jest nowotwór piersi. Strona prezentuje zasadnicze przyczyny tworzenia się różnych nowotworów. Źródłem przeciwutleniaczy są przede wszystkim rośliny lecznicze i owoce.
  http://nowotwory.biz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Agencje Ochrony Agencje Promocji Agregaty Metaloplastyka Muzyka Odwadniania

Inne
butów dla mężczyzn Alvo-Shoes. butów dla mężczyzn Alvo-Shoes
NIBE Pompa Ciepła. NIBE Pompa Ciepła
Pompa Ciepła Gruntowa . Pompa Ciepła Gruntowa
Pompa Ciepła. Pompa Ciepła
Profesjonalne czyszczenie fotowoltaiki. Profesjonalne czyszczenie fotowoltaiki
Pompy ciepła. Pompy ciepła


Oprogramowanie UrbiCMS 2007