Medycyna • bĂłle krÄ™gosĹ‚upa szyjnego

  bóle kręgosłupa szyjnego
  Jak wygląda przebieg leczenia w naszej Klinice? Podczas wizyty doradczej lekarz neurochirurg przeprowadzi badanie, oceni badania radiologiczne i zaproponuje możliwe rodzaje leczenia lub zaleci dalszą, odpowiednią diagnostykę obrazową. W celu postawienia właściwego rozpoznania konieczna jest ocena radiologiczna kręgosłupa – w tym celu na wizytę konsultacyjną zapraszamy wraz z wykonanymi wcześniej badaniami obrazowymi (rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa). Na życzenie badanego, skierowanie na badanie możemy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej. W sytuacji, gdy korzystna będzie rewalidacja, lekarz poprosi o wparcie w leczeniu specjalistę w zakresie fizjoterapii.
  http://www.kregoslupcenter.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Kardiochirurg Dr Tomasz Urbanowicz

  Kardiochirurg Dr Tomasz Urbanowicz
  Kardiochirurg Dr Tomasz Urbanowicz zaprasza na konsultację w prywatnym gabinecie w Poznaniu. Długoletnia staż w najlepszych placówkach zdrowia, również za granicą, umożliwiło na poszerzanie umiejętności w zakresie leczenia chorób serca. Otrzymał wiele certyfikatów poświadczające zawodowe doświadczenie. Jest kierownikiem Bloku Operacyjnego Kardiochirurgii Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu. Zapewnia kompetentną obsługę i wysokiej jakości sprzęt do badań diagnostycznych, w skutek czego następuje szybkie rozpoznanie choroby i rozpoczęcie skutecznego leczenia. Znajdziesz gabinet: ul. Chwaliszewo 72a/ 1-2 w Poznaniu. Gorąco zapraszamy do kontaktu.
  http://kardiochirurgpoznan.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Leczenie Alkoholizmu PoznaĹ„

  Leczenie Alkoholizmu Poznań
  Prywatny Osrodek Leczenia Uzaleznien Arcus to ciche i spokojne miejsce w ktorym pomagamy klientom jak rozwiazac ich trudnosci z alkoholem. W przypadku gdy widzisz, ze ktos z Twoich bliskich cierpi na uzaleznienie od alkoholu, skontaktuj sie z nami. Jestesmy jedynym takim osrodkiem w wielkopolsce, ktory jest legalny! Zobacz nasza strone - zaleznieniapoznan.pl.
  http://uzaleznieniapoznan.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • masaĹĽe Sosnowiec

  masaĹĽe Sosnowiec
  Masz kogoś, kto z bólem kręgosłupa szuka ratunku u kręgarza? Kręgarstwo, czyli chiropraktyka nie jest wcale czarną magią. Naprawdę pomaga! Trzeba tylko dobrze wybrać specjalistę terapii manualnej. Choć terapia manualna, czyli kręgarstwo lub chiropraktyka, staje się coraz powszechniejsza – wciąż budzi wiele obaw.
  http://chiro.com.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Antyradary Aparatura Laboratoryjna Apartamenty Sopot Taniec Teatr, kino Wideofilmowanie Hipermarket internetowy Hosting obrazków Hurtownie danych

Inne
prace licencjackie po angielsku. Pisanie pracy dyplomowej samo w sobie jest niełatwym zadaniem, a co dopiero gdy przyjdzie nam pisać prace licencjackie po angielsku . Nie czujesz się dobrze w angielskim, skorzystaj z naszej pomocy. Zapraszamy!
polityka cookies. Zmieniła się polityka cookies . SprawdĽ bezpłatnie czy nie łamiesz prawa!
maszyny czyszcz±ce lewi-polska. Nasze maszyny czyszcz±ce lewi-polska to najlepsza jako¶ć na rynku w¶ród urz±dzeń sprz±taj±cych.
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? ¦wietny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
pompa ciepła łódĽ. Zajmujemy się urz±dzeniami do ogrzewania i klimatyzacji domów i mieszkań. Udzielimy porad i pomożemy dokonać wła¶ciwego wyboru pompa ciepła łódĽ . Serdecznie zapraszamy
Optimex - okulista. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Optimex - okulista w Białymstoku.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007